1989
2019
عنوان

حاجتتون روبگین

623 بازدید | 115 پست

سلام مهربونا ان شاالله حالتون خوب باشه دلتون شاد💓💜💛💚💙❤

فردامیرم حرم،قابل باشم براتون دعامیکنم ازته دلم😢❤دعاکنین حضرت معصومه حاجتموبده،اخه چن باری خواب حرم رو دیدم.خیییییلی حالم بده خیلی،😭😭😭😭😭😭

برای حاجتم یه صلوات میفرستین🌷😭💔

عزیززززم خوش ب حالت 

دعای سلامتی کن واسه من 

هر که زخمش بیش ، گنگش بیشتر ... من یه دختر فانتزی ام با فانتزیایه بسیار ...  یه مردادی 🦁 مغرور ... بدترین اتفاق زندگیم سال ۹۶ افتاد دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتم کنه و ... دیگه قوی شدم درست  مثه یه دختر 🙆 کمکم کن بتونم یه ذره شبیه تو بشم همه ی وجودم 

اتفاقا چند روز پیش به شوهرم میگفتم

دلم یه قم و جمکران میخاد

سلام مارو به خانوم برسون

خیلی زیاد به دعا احتیاج دارم

ممنون

ای پرنده ی مهاجر  سفرت سلامت اما                                                  به کجا میری عزیزم قفسه تموم دنیا 😕

با ما  به  کسب و کار  خود رونق  دهید

2023

وای حرم‌حضرت معصومه میتونی از طرف من اونجا یه سلام بدی خوش به سعادتت واقعا اونجا رسیدی برا ازدواج من دعا بزودی ازدواج کنم.پیشاپیش ممنون انشاالله خودتم حاجت روا بشی زیارتتم قبول بشه اسمم الهه است

هدیه به روح شهید ابراهیم هادی و شهید سامانلو صلوات 🌹🌹🌹
2014

عزیزم دعا کن تو همین سال ۹۹ ان شاءالله به حاجتم برسم..الهی خودتم همین امسال حاجت روا بشی🙏

بردرخانه علی عقده دل زدودنیست🌹نزد علی مرتضی هرگره ای گشودنیست..یا مولا علی مددی
ان شاالله❤ اسم های گلتون رو هم بگین دعاکنم فردا💛

زینب و میثم 

دعا کن منم دعوت کنه 

•بۍ تفاوت بہ جهان باش ُ فقط ناز بخند💙☔                            دوستان اگه منو قابل بدونید تو نذر و صلوات و ... تگم کنید ❤❤خوشحال میشم 

تروخدا حتماحتماحتماحتما برام دعاکن ک خیلی زود ازدواج کنم.

اگه امضامودیدی برای امام رضاوپسرش امام جوادصلوات بفرس❤❤❤❤دعاکنین حاجت منم بده من منتظرمعجزشم😄😄😄
2006

استارتر عزیز واسه من دعا کن دوباره سلامتیمو ب دست بیارم 

خیلی داغون شدم دیگه سمانه 🙏💜

هر که زخمش بیش ، گنگش بیشتر ... من یه دختر فانتزی ام با فانتزیایه بسیار ...  یه مردادی 🦁 مغرور ... بدترین اتفاق زندگیم سال ۹۶ افتاد دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتم کنه و ... دیگه قوی شدم درست  مثه یه دختر 🙆 کمکم کن بتونم یه ذره شبیه تو بشم همه ی وجودم 
خونه بخریم و جهزییه مو ببرم خونه خودم بچینم 😔 التماس دعا عزیزم انشاالله حاجت روا بشی اسمم زهراس

آخه آرزوی منم هست این 

ایشالله ک صاحب خونه بشیم

•بۍ تفاوت بہ جهان باش ُ فقط ناز بخند💙☔                            دوستان اگه منو قابل بدونید تو نذر و صلوات و ... تگم کنید ❤❤خوشحال میشم 

تورو خدا واسم دعا كن.بدجور اسيرم ٣ سال.هر ثانيه م زجره.دعام كن نجات پيدا كنم.اسمم سحر

خدايا كمكم كن،تو اوج نا اميدي دستمو بگير كه بتونم بلند شم دوباره.دلم واسه خودم تنگ شده خيلي
2022