2726
عنوان

بیاین با اسم کاربری همدیگه شعر بگیم😄فان☺😉

| مشاهده متن کامل بحث + 8338 بازدید | 1132 پست

من یه شعر گفتم دوس دارم بگمش😄

نشستم به در نگاه میکنم دری که اه میکشد ازنبود خواستگار 😅

خوب بود؟😂

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
چی بگم با اسم کاربریم😂😂😑

ماهمه چشمیم و تو نور ای صنم 😆😃😃

من از بیگانگان هرگز ننالم ک هر چه کرد با من اشنا کرد ..ما ز یاران چشم یاری داشتیم.لاشی تر از انی بودند ک میپنداشتیم  رفیق من حواسم نی.تو ازپشت بهم خنجر بزن!!از دست رفیقان چ بگویم گله یی نیست؛گر هم گله یی هست دگر حوصله ای نیست✌️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سن اولماسان سوزومی کیمه دییم مارال..یادیمنان چیخمیسان سن منی ییخمیسان.هارداسان مارال🥰🌺🌹

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜
ای امید خوشبختی  ای نوید سلامت  ای امید زندگانی  تو را نوید خوشبختی است😹😹😹😹

چه قشنگ بود

و دیگر هیچ  

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی
2728
نوید برو تو کوچه بازی بکن با جوجه🐤

جوجه گیرم نیومد سر کچلم خون اومد  

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی
سوهام من سوها شیرینم مث سوهان قهر میکنم با همه چون هستم با طعم کاکائو تلخ

شاااعر کی بودی توو اخه..الان من دلم سوهان خواست کیو باید ببینم😂

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!

درود بر بانوان عزیز

من یه پیج زدم تا بتونم کسب درآمد کنم
خوشحال میشم از نزدیک با کارهای من آشنا شید
اول راهم و به حمایت شما عزیزان نیاز دارم
آدرس پیج در اینستاگرام
https://www.instagram.com/aza_silk/ 
ازتون خواهش میکنم فالو کنید و به دوستانتون معرفی کنید 

بس که ناز است چشم او محو نگاهش میشوم

رنگ چشمش مثل یک رنگین کمان، آوین من

مثل یک پروانه خواهد پرد بر شاخه ها

تا شود بر غنچه هایش میهمان آوین من

خودم نسرودما😊

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗

من😐

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
2706