2737
2734
عنوان

بیاین با اسم کاربری همدیگه شعر بگیم😄فان☺😉

| مشاهده متن کامل بحث + 8338 بازدید | 1132 پست
نیلسااااااا گل مننننن گل خوشگل منننن نرووو از دل منننن ک باهم بریم به تههههه درهههه این اخرش دیگه چ ...

شاخاچینانانایی نای نانای نای هم اتاقی اونیکه دل و دینم رو برده خیلی وقته نکرده یادم نای نانای نای

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هایییی خلوت شد بچها دعا کنید ی شوهر خوب گیرم بیاد،جبران میکنم😂❤واستون صلوات میفرسم😂

زری زری بری بایه شوهر پولدار خوب سیکس پک دار بپری زری زری مادرشوهر به خونت نبری زری زری مواظب جاری باش نری هی با جاری بپری زری زری 😉😉😉

2731
سوها جون سوهااام ملکه بادهااااام پری تو قصه هااااام سوها مث سویاااااااا سویا مث سالاد   &nb ...

اهااا اهاا ❤

ملانیا ترامپ نیستمم ولی با همین سنن کمم مرجع تقلید خیلیام..خودت ربطشو پیدا کن دیگه ...😐✌

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
نیلسااااااا گل مننننن گل خوشگل منننن نرووو از دل منننن ک باهم بریم به تههههه درهههه این اخرش دیگه چ ...

شلخا چیانانایی

همیشه میخونم لالایی

درسته اسمم چاخاچیانانایی

قلبم مث شاخه آناناس هلویییییییی  

2738

شعر بگین 😝😁

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
شلخا چیانانایی همیشه میخونم لالایی درسته اسمم چاخاچیانانایی قلبم مث شاخه آناناس هلویییییییی   ...

ملانیا ترامپ نیستم 

از جنس لامپ نیستیم 

زنی از جنس شیشه ام 

زین خاک و ریشه ام 😍

😍الحمدالله کما هُوَ اهلُه 😍👩🏻‍⚕️
2706