2737
2734
عنوان

بیاین با اسم کاربری همدیگه شعر بگیم😄فان☺😉

| مشاهده متن کامل بحث + 8338 بازدید | 1132 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه من باریتم خوندم فقط یه قابلمه کم داشت😂

زهرا خانم خانم خانما 

دله مارو بردی 

زهرا خانم دختر بلا دختر شهر قصه دیونم کردییییی دیونم کردی اها دیونم کردی دیونم کردی😂😂😂😂

🤣🤣🤣🤣

الا ک دارم اینو مینویسم تیکرم روی ۲۰ هست هروقت تیکرم رفت رو ۲۵ بهم بگو تیکرت رف رو ۲۵🤨😍بزا ذوق کنم😁
2728
موفنگی چراچندروزه نمیخندی😭بااین گرونی 😖خدابزنه به کمرروحانی😂

ای خدا نکشتتت😂😂😂🤠🔪

(تیکر تولدمه) سگ مظهر وفاداریست...اما همیشه میگویند مثل سگ پشیمون میشی...آری همیشه اخر وفاداری پشیمانیست...
آقا اگه تونستید با کاربری من بگید والااا کوکو هم نه کُ کُ تلفظ میشه دوستان 😌 KoKo ببینم چیکار می ...

اتش نشانی کُ کُ کُ

اتیش گرفتم کی کی

زِندِگیِ بَنَفش 💜 با افتخار گیاهخوار و وِجتِریَن هستم و حامی حیوانات
2738
کو کو بیا جلو اُ اُ بیا جلو بلرزون قر بده و بچرخون منظور شاعر چرخاندن کمر میباشد

سلطان سلیطه ها جنتلمنه جنتلمنه ولی عشق منه عشق منه 😂😑

تیکر رسیدن به ارزومه❤عشق فقط شکلات بحثم نباشه تمام  🍫🍫🍫میشه واس خوشبختی وعاقبت به خیر شدنم یه صلوات مهمونم کنی مهربون😍 خدایا حمایتم کن دستمو بگیر منم بتونم درسمو بخونم پرستاری قبول شم بشم یه پرستار مهربون:) ........،امیدوارم خدا چیزیو بهتون میده لذت داشتنش هم بده وگرنه هستن ادمایی که شکلات زیاد دستشونه ولی دیابت دارن 🌸🌸🌸
کو کو بیا جلو اُ اُ بیا جلو بلرزون قر بده و بچرخون منظور شاعر چرخاندن کمر میباشد

عالی بوددد😂😂😂😂👌🏻👌🏻

انقد خوب باش اگه کسی تورو ترک کرد به خودش ظلم کرده باشه🖤🤟🏻          من رو تو تایپک های چالش و خنده تگ کنید 😌اگه دیدید تو تایپک های منفی هستم شهید کردنم برایتان حلال 😐
2706