2410
2553
عنوان

بیاین با اسم کاربری همدیگه شعر بگیم😄فان☺😉

| مشاهده متن کامل بحث + 8336 بازدید | 1132 پست
شِی شِی شِی  شیطونک شِی شِی شی شِی شِی شِی  شیطونک شِی شِی شی شا لا لا لالا  شا لا ...

وای این عالی بود😂😂😂😂

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نام کاربریتو بگو اول😂

زری زری خانم زری عشوه نیا سر سری 

زری زری خانم زری اخه چقد تو از ما سر

الا ک دارم اینو مینویسم تیکرم روی ۲۰ هست هروقت تیکرم رفت رو ۲۵ بهم بگو تیکرت رف رو ۲۵🤨😍بزا ذوق کنم😁
2720
این کامنت به تنهایی برای ورشکست شدن شرکت مزمز کافیه🤣

ای خداااا😂😂😂

(تیکر تولدمه) سگ مظهر وفاداریست...اما همیشه میگویند مثل سگ پشیمون میشی...آری همیشه اخر وفاداری پشیمانیست...
اسم کاربریت چیه؟

محکوم به سکوت😁😁😁

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
2714
اونوقت کی واستون چرت و پرت بگه؟🥺😂

خدا نکنه شوخی کردم😂😂😂😂🔪🔪🔪

(تیکر تولدمه) سگ مظهر وفاداریست...اما همیشه میگویند مثل سگ پشیمون میشی...آری همیشه اخر وفاداری پشیمانیست...
مهر آبانم ای مهربانم الهی بی تو نمانم

مجبورم استغفراللهی بگممممم 

چایی چایی با بوسه جون میده ، قند لب تو به من امون میده

عطر چایی از این بیشتر نکن چای رقیبون شیرین تر نکن

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم ...
منظورم پست تو بود🤦‍♂️😂

😂😂😂😂

آقا من خوابم داره هیچی نمی‌فهمم دارم چی میگم 

😂😐😐😐

انقد خوب باش اگه کسی تورو ترک کرد به خودش ظلم کرده باشه🖤🤟🏻          من رو تو تایپک های چالش و خنده تگ کنید 😌اگه دیدید تو تایپک های منفی هستم شهید کردنم برایتان حلال 😐
2706