2726
عنوان

تجربیات و اطلاعاتم از اندومتریوز

| مشاهده متن کامل بحث + 8407 بازدید | 70 پست
من همین سونو رو انجام دادم دو روز شیاف استفاده کردم و غذای آبکی و یه شربت خوردم. خیلی اذیت بود. می ...

پس شما سونو واژینال مخصوص اندومتریوز انجام دادید 

خوشحال شدم  فکر کردم با سونو سه بعدی البرزی تونسته براتون تشخیص بده 🤕🤕🤕🤕

اره من رفتم خیلی بدخلق بود

علاوه بر اون مطبش اصلا نظم نداره

یه عالمه خانوم میان اونجا میشینن و باید کلی بشینی تا نویت بشه. به من گفتن ۳ بیا ناشتا از ۳ نشستم توی مطب تا ۹ شب. ضعف شدید داشتم. بعدشم اصلا حریم خصوصی بیمار رعایت نمیشه. باید جایی بخوابی واسه سونو که هر کسی از در وارد میشه میبینه و کلا خیلی معذبه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

علاوه بر اون مطبش اصلا نظم نداره یه عالمه خانوم میان اونجا میشینن و باید کلی بشینی تا نویت بشه. به ...

وااااای اره خیییلللییی بد بووووودددد😭😭😭

من از استرس پاهام میلرزید ازبس شلوغ بود و بداخلااااق

پس شما سونو واژینال مخصوص اندومتریوز انجام دادید  خوشحال شدم  فکر کردم با سونو سه بعدی ...

شایدم با اون بشه تشخیص داد من اطلاعی ندارم.. از جواب  ام آر آی برام تشخیص سونو روده دادن

2728
شایدم با اون بشه تشخیص داد من اطلاعی ندارم.. از جواب  ام آر آی برام تشخیص سونو روده دادن

حتما نمیشه تشخیص داد که سونو سه بعدی واژینال براتون انجام ندادن وگفتن سونو روده 

اگر میشد تشخیص داد همون جلسه اول با دیدن ام ار ای براتون سونو معمولی واژینال انجام میدادن که اندومتریوز تایید بشه 

حتما نمیشه تشخیص داد که سونو سه بعدی واژینال براتون انجام ندادن وگفتن سونو روده  اگر میشد تشخی ...

نه خب اول سونو واژینال انجام دادن بعدش سونو سه بعدی و بعدش روی شکم.. هر سه تاشو باهم انجام دادن اما با روده های خالی

قبلنا تا به حال سونو واژینال معمولی یا شکمی شده بودید ؟میخوام بدونم مشخص بوده یا نه 

دوست عزیز واااااااقعا شرمنده ازاینکه اینموقع ایقد ازتون سوال پرسیدم 

الهی همیشه بلا به دور باشه 

برام دعا کن اندو نداشته باشم چون من عاشق بچه هستم همسرم ضعیفه باید میکرو کنم 

هزینه عملو واااقعا نداریم

نه خب اول سونو واژینال انجام دادن بعدش سونو سه بعدی و بعدش روی شکم.. هر سه تاشو باهم انجام دادن اما ...

ووووای چقدددر کارش دقیق هست 

پس باید بکل یه جلسه پیشش سونو بشم ببینم چخبره داخلم 

هزینه همه رو جدا ازت گرفت؟

قبلنا تا به حال سونو واژینال معمولی یا شکمی شده بودید ؟میخوام بدونم مشخص بوده یا نه  دوست عزیز ...

آره هر ۶ ماه سونوی داخلی معمولی انجام دادم که تشخیص ندادن اصلا

نه خواهش میکنم

خودم چون بیماری خیلی برام مبهم بود اینجا دربارش حرف زدم تا شاید به کسی کمکی بشه.

آرزو میکنم که نباشه واقعا ولی اگر هم بود نگرانش نباشین

فقط بیمه تکمیلی کنین خودتون رو که هزینه عمل رو بهتون برگردونن

آره هر ۶ ماه سونوی داخلی معمولی انجام دادم که تشخیص ندادن اصلا نه خواهش میکنم خودم چون بیماری خیلی ...

ممنون از توضیحات کاملتون 

نیاز داشتم به اینکه این اطلاعات رو بدونم 

ولی بازم جواب سوالمو پیدا نکردم ...اینکه با سونو سه بعدی البرزی اندومتریوز قابل تشخیص هست یانه؟😂

چندین ماه هست خودمو کشتم از استرس اندو که هستم یا نه 

نوبتاشم خیلی طولانی هست 

کاش زودتر چکاپ میشدم 

۳۰۰ هزینه سونو اندومتریوز و ۹۰ هزینه سونو سه بعدی جداگانه دادم

راستی ca125شما چند بود؟

راست گفتید کاش میرفتم دنا ام ار ای میدادم لااقل تشخیص میدن 

فرقی نداره روز چندم پریودی ام ار ای بشم ؟

ممنون از توضیحات کاملتون  نیاز داشتم به اینکه این اطلاعات رو بدونم  ولی بازم جواب سوالمو ...

والا نمیدونم سونو تشخیصی باید با روده خالی باشه حتما. Ca125 من ۲۹ بود که نرماله

نه ام آر آی فرقی نداره که کی برید ربطی به دوره ماهانه نداره

2706