2410
2553
چ چیزایی میبینم نصف شبی من برم بخوابم بهتره

برو برو لالا 😂😂😂😂♥️♥️♥️♥️

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
نه عزیزم معلومه شوخی میکنم وضعش خیلی داغونه خیلیییی الان اوضاع اقتصادی داغون نیست افتضاحححح

خب من خواستگار داشتم ک مهندس بود خونه ماشین همه چی داشت ولی دلم پیش اون گیره بااینکه رفته 

خوب همین الان که نمیخاین برین سر خونه زندگیتون یه دو سال نامزد باشید.  چرا نمیره کارخانه کار کن ...

بله اگ خواستگاری بیاد اصن وضع مالیش برام مهم نیس ایقد دوسش دارم  بدجور عاشقش شدم 

همسر من توی سی سالگی که ازدواج کردیم یه پراید داشت و بیکارم شده بود و هیچ پولی نداشت.حمایت خانواده هم نداشت!مهندس عمرانه

بعد از ازدواج ۶ ماه من فقط کار کردم و بعدش کار پیدا کرد

بعد از دو سال با وام خونه خریدیم و وضعمون بهتر شد

من عاشقش بودم و پیه همه چیو به تنم مالیدم.نمیگم راحته ولی خب شدنیه

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤
عاشقشم :/ وضع مالیش برام مهم نیس بنظرت کارم اشتباهه?

اشتباه محض ..... عزیزم زندگی نان و عشق نیست .....رمان عاشقانه نیست ....خدا میرسونه نیست..... تحصیلات حرفه کار تلاش حمایت ارثیه یه چیزی باید باشه که توام جنم داشته باشی و توکل به خدا سرپا شی .... 

لطفا برو دنبال درس کار هنر و حرفه و مستقل مالی باش و انتخاب های عاشقانه و عاقلانه داشته باش  

2706