2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قطعا میشه  اثبات سادش این که این شمایی که لحظه ی بعد که پیام منو دیدی تصمیم میگیری بهش جواب بد ...

درست مثل من که تصمیم گرفتم در این مباحثه شرکت کنم و از وقت خوابم گذشت و الان پنج صبحه و خوابم نمیبره😢😢

2728
چرا اما ایران باید پول بپردازه تا کسی بره. من خودم مستقیم از این مرکز  بورس گرفته.

اسکولارشیپهاش برای دکتراست شما سه ساله دکتری گرفتید 😁بله بله قانع شدم
https://forigen.com/scholarships-in-switzerland-fully-funded-doctoral-student-program-for-all-international-students/amp/

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
بله خوندم  علم اکثرا بر پایه ی فرضیاته که هیچ وقت کامل نمیشه اما همیشه سعی میکنه تا منطقی توجی ...

من هر چی میگم من تخصصم اینه اصلا علم فیزیک همچین ادعایی نمیکنه شما باز حرف خودتون را میزنید   من دیگه حرفی ندارم

اینا مزخرفه علم نیست من تخصصم هست . خبر علمی را که یورو نیوز نمیگه. خبر علمی تو مجلات معتبر چاپ میشه

درست نیست برای اثبات دین  علم یا تحقیقات رو زیر سوال ببرید  

اینجوری میشه که نسل جوون که تازه دنبال منطق برای انتخاب راهن اکثرا از دین زده میشن 

باران هستم، خردادی✌
من ایران دانشجوی دکترا بودم. یک سال فرصت مطالعاتی رفتم دو سال هم پسا دکترا

ببخشید فرصت مطالعاتی یا سبتیکال تایم نهایتش نه ماهه حالا شما یه ساله رفتید چقدر اموزش عالی باهاتون مهربون بوده 😁بعدم غیر ممکنه دکتری رو. دفاع نکرده بتوانید پست داک بگیرید چون قبل از دفاع دکتری میتوانید برید فرصت مطالعاتی شما چقدر قوانین اموزش عالی رو دور زدید افرین 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
تو رو خدا اینقدر حرفا های غیر علمی نزنید در این زمینه که شما دارید ادعا هایی مطرح میکنید من پسا دکتر ...

درخت هر افتاده تر پربارتر

سقراط هم با همه دانایی میگفت من نادانم..کسی که سواد داره علم داره هیچوقت درصدد اثبات برنمیاد.چون تا دهان بازکند دُر ریزد..شما رو با علم بی کرانتون به سایه ی خرد میسپارم.موید باشید.

2706