2726
عنوان

همسرم همش بهم میگه ج...

| مشاهده متن کامل بحث + 23405 بازدید | 386 پست
سلام عزيزم  به اين فك كن خدايي نكرده دچار يه بيماري بشي كه ناشي از اين استرس هايي كه الان ميكش ...

نمیدونم والا حرفاتون درسته ولی من واقعا از جدابی میترسم نه بخاطر خودم بخاطر بچه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من موندم فوش ناموسي ميده بهت عن اقا جوابشم نميدي  وميگ نميخوامت ديگ بازچرانميتوني بري اون ميبينه هي ميگ توواكنشي نداري پروترميشه وهي بدترميكنه 

نيم ديگرمن درقلب زيباي توپنهان است عزيزترينم 😊🧸🎈❤️
من موندم فوش ناموسي ميده بهت عن اقا جوابشم نميدي  وميگ نميخوامت ديگ بازچرانميتوني بري اون ميبين ...

بخاطر بچم این همه کودک ازاری و ظلم به بچه ها رو میخونم نمیتونم برم 

عزیزم اینجور مردا مریضن . شوهر منم این اخلاق رو داره هر حرفی از دهن گشادش بیرون میاد میگه . چند سالم ...

پس قبل از اینکه مریضیش بهت سرایت کنه ازش دور شو،زندگی فقط بچه و شوهر نیس.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
پس قبل از اینکه مریضیش بهت سرایت کنه ازش دور شو،زندگی فقط بچه و شوهر نیس.

یه پسر دارم . بچه خوبیه حیفم اومد اون نابود کنم . الان با کمک پسرم خیلی از رفتارای زشت شوهرم درست کردیم 

من تکیه گاهم باده که افتادم از پا 😔😔😔
یه پسر دارم . بچه خوبیه حیفم اومد اون نابود کنم . الان با کمک پسرم خیلی از رفتارای زشت شوهرم درست کر ...

خدا حفظش کنه❤

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
نمیدونم والا حرفاتون درسته ولی من واقعا از جدابی میترسم نه بخاطر خودم بخاطر بچه 

ببين من كسي رو ميشناسم دوراز جون شما و همه تو يه زندگي پر از اعصاب خوردي موند خيلي جوون بود و سرطان گرفت و متاسفانه فوت كردن و بچه اش بي مادر شد

نميگم كه بترسي فقط ميگم با موندنت شايد در ظاهر داري به بچت لطف ميكني اما در باطن ممكنه يه عمر خودتو بچتو از هم دور كني

تو مثل بوي نم خاك بعد باروني♥️
سنتی بوده ازدواجتون؟ برچی داری باهمچین مردی زندگی میکنی طلاق بگیر

ربطی بع سنتی بودن نداره من سنتی ازدواج کردم خدا رو شکر خوبیم خواهرم چهار سال دوست بودن به بدبختی خونواده ها رو راضی کردن دوساله حتی با هم رابطه زن و شوهری نداشتن...خواهرم بخاطر مردم مونده هر چند من کارش رو قبول ندارم

2706