2726
عنوان

حالم خوب نیس😔

240 بازدید | 37 پست

سلام بچه ها خوبید ؟

حالم اصلا خوب نیس بدجور دلم شکسته و ناراحتم چیکار کنم ؟😔😔

دارم دیووونه میشم دوست دارم خودکشی کنم 

چیکار کنم؟

من ۱۸ سالمه . از خواهرام خسته شدم 😔😔 همش منو  جلو همه ضایعه میکنن 😔😔 مامانم هم بعضی وقتا مثل اونا باعث میشه قلب منو بشکنه و منو جلو مردم و جلو دوستام ضایعه میکنه و کم میاره، منو .

چیکار کنم ؟ فقط به مرگ فکر میکنم 

از زندگی خسته شدم از دعوا ها و فوش های مامان و بابام خسته شدم

از توهین کردن های بابام نسبت به خودم خسته شدم 

شما بودید ناراحت نمیشدید اگه باباتون میگفت من فلان دخترم رو خیلی دوست دارم ؟ 

با مامانم که  منو فدای دوتا دختر هاش میکنه از بس اونو دوست داره 

امشب به این نتیجه رسیدم هیچ کی دوستم ندارم 

کاش به دنیا نمیومدم یا وقتی بچه بودم میکردم 😔😔😔

حتی از بهترین دوستم هم شکست خوردم  و فهمیدم که  منو فقط بخاطر کراشش میخواست تا من اونو  به کراشش  برسونم چون کراشش  پسر عموی منه  حالا که فهمید کراشش دوستش داره خودشو بهم ثابت کرد که چه جور آدمیه 😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هیچی فقط دوست دارم بمیرم  امشب بیشتر از هر وقتی به خودکشی فک میکنم .

دوستم مشکلت همین جاست خودت خودتو دوست داشته باش قدر خودتو بدون باید بفهمی با ارزشی اونوقت همه بهت احترام میزارن از همین الان شروع کن به دوست داشتن خودت اولش سخته بعدا تاثیرشو میبینی

هیچی فقط دوست دارم بمیرم  امشب بیشتر از هر وقتی به خودکشی فک میکنم .

یکم فکرکن ببین واقعاحرفهای پوچ وبیهوده بقیه برات انقدمهمه که خودتوبراشون نابودکنی فک نمی کنم خداوندماانسانهاروانقدضعیف آفریده باشه قوی باش عزیزم زندگی پستی بلندی داره من سن توبودم یه افسردگی گرفتم والان۲۴سالمه واقعامیگم حیف اون روزاکاش زیادغرق حال بدم نمیشدم درکل۱۸سالگی یه دوران متحولی هستش فضاش سنگینه آدم زودرنجه اماقوی باش وسعی کن برای هرمشکلت راه حل پیداکنی

چیکار کنم منو راهنمایی کنید بچه هاا 😔😔

عزیزم اینجا یکی هست که تو رو ب اندازه ی همه ی ادمایی که قراره دوست داشته باشن...دوست داره و شاید بیشتر ...اون خداس....فقط کافیه خودتو بهش نزدیک کنی و اینو بدون واسه ی ادامه ی زندگیت فقط ب خودت و خدا نیاز داری..فقط کافیه خودتو دوست داشته باشی...تا بقیه ام دوست داشته باشن...البته همه ی روزی میرن و تنهات میزارن ..پس همینکه تا اینجاش اومدم بدون اینکه ب کسی تکیه کنی اینو بدون که خیلی قوی...عشق بورز ب مامانت خواهرات حتی اگه ب همون مقدار پس نگیری...ولی اینو بدون یکی اون بالا حواسش ب قلب بزرگ و مهربونت هست...بزار هرکی هرچی میخواد بگه!اونا که نمیدونن پشت این دختر ...ی کوه استوار هست که با هر حرفی فرو نمیریزه....🙂مراقب قلب مهربونتو زیباییات باش...هرموضوعی ارزششو نداره که بخای لبخند خوشکلتو از رو لبات پنهان کنی...با حال خوب زندگی کن...این فقط ی امتحانه...سخت تلاش کن واسش که بهتریناش مالع توعه♥️

عزیزم اینجا یکی هست که تو رو ب اندازه ی همه ی ادمایی که قراره دوست داشته باشن...دوست داره و شاید بیش ...

چه طور خودمو  دوست داشته باشم ؟ از کجا شروع کنم ؟ 

من با وجود اینکه خانواده ام دوستم ندارن اما بازم وقتی میبینم یکیشون مشکلی داره یا ناراحته خیلی بهم میریزم  و دیوونه میشم و از درس خوندن و زندگی کردن دست بر میدارم و سعی میکنم براشون راه حلی نشون بدم 

کلا نمیدونم چیکار  کنم ؟ 😔😔😔 با ناراحتیشون  ناراحت میشم با  وجو اینکه اونا دوستم ندارن و حتی ناراحتی من براشون ارزشی ندارم اما من زود ناراحت میشم براشون و اگه ببینم یکیشون ناراحته بهم میریزم و نمیدونم چیکار کنم ؟ 

چیکار کنم که براشون غصه نخورم و ناراحتی شون برام مهم نباشن و به فکر زندگی خودم و اهداف خودم بشم ؟

یکم فکرکن ببین واقعاحرفهای پوچ وبیهوده بقیه برات انقدمهمه که خودتوبراشون نابودکنی فک نمی کنم خداوندم ...

چه طور خودمو  دوست داشته باشم ؟ از کجا شروع کنم ؟ 

من با وجود اینکه خانواده ام دوستم ندارن اما بازم وقتی میبینم یکیشون مشکلی داره یا ناراحته خیلی بهم میریزم  و دیوونه میشم و از درس خوندن و زندگی کردن دست بر میدارم و سعی میکنم براشون راه حلی نشون بدم 

کلا نمیدونم چیکار  کنم ؟ 😔😔😔 با ناراحتیشون  ناراحت میشم با  وجو اینکه اونا دوستم ندارن و حتی ناراحتی من براشون ارزشی ندارم اما من زود ناراحت میشم براشون و اگه ببینم یکیشون ناراحته بهم میریزم و نمیدونم چیکار کنم ؟ 

چیکار کنم که براشون غصه نخورم و ناراحتی شون برام مهم نباشن و به فکر زندگی خودم و اهداف خودم بشم ؟ من کلا با وجود سن کمم خیلی غصه خور و غمگینم نمیدونم چه طور دیگه به فکر خودم باشم و به فکر زندگی خودم باشم ؟ 

2706