2733
2734
عنوان

شیر زن ها بیاین سوال اجتماعی😍❤

604 بازدید | 57 پست

یه دختر پسری تو اقوام ما هست خودشون که هیچ ....نبودن نه پول نه ماشین نه خونه تازه اقدام کردن برای بچه اوردن اون بچه هم که بزرگ شد بد بخت بدبخته هیچ سرنوشت خوبی نداره......بنظر شما وقتی که یه دختر وپسری که پول ندارن چرا اقدام میکنن برای بچه اوردن که بعدن معلوم نیست اون بچه چی بشه خلاصه بدبختش میکننننن... 

#خدا بخواد،هیچکس نخواد❤💙                       آرامگاه اصلی ما خاک نیست ، قلب کسانیست که مارا فراموش نمیکنن....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وضع مالیشون چجوریه

هیچی بی پول فقط میخان در بعت فرزند آوری اقدام کنن

#خدا بخواد،هیچکس نخواد❤💙                       آرامگاه اصلی ما خاک نیست ، قلب کسانیست که مارا فراموش نمیکنن....

بستگی داره به شغلشون منم دخترم به دنیا اومد یه آپارتمان بیرون شهر خریده بودیم با قرض و وام ماشینم نداشتیم ولی خوب میدونستیم که آینده بهتر خواهد بود لازم نیست همه بیل گیتس باشن 

2738
نمیدونم چرا حس خوبی ندارم به این تاپیک 🚶‍♀️

😂چون تجربش کردی

چون عقل ندارن 

عزیزم توهین نکنید 

تفکرات یهودی نداشته باشید 

همه حق دارن مادر شدن رو تحربه کنن 

ولی در قبال بچه هم مسئولن

حالا بکی توانشو نداره به یکی بسنده کنه

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2706