2733
2739
عنوان

هفته ۲۲ بارداری دارم میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 10531 بازدید | 146 پست
منم دقیقا همینطور هرچی بریم جلوتر شکممون بزرگ تر بشه دیگه مجبوریم از فرنگی استفاده کنیم

تا حالا نشستی؟وای اصلا نمیشه خودتو بشوری خیلی بده

اما‌واقعا راحته اصلا زانو و کمرت اذیت نمیشه

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم‌منم دو تا سقط داشتم‌. 

خب پس چرا استراحت نمیکنی؟علت سقط هات چی بود چند هفته بودن

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
عزیزم‌منم دو تا سقط داشتم‌. 

بچت چیه؟

2728
تا حالا نشستی؟وای اصلا نمیشه خودتو بشوری خیلی بده اما‌واقعا راحته اصلا زانو و کمرت اذیت نمیشه

اوایل بارداری آره ولی الان از معمولی استفاده میکنم 

خدایا طوری دستمو بگیر که کسی منو دست کم نگیره   
خب پس چرا استراحت نمیکنی؟علت سقط هات چی بود چند هفته بودن

۳ ماهه اول . اولی ۸ هفته دومی ۱۰‌سه ماهه اول بودم الان دکتر گفت نیازی نیست استراحت زیادم‌خوب نیست گلم شما چند هفته بود؟

۳ ماهه اول . اولی ۸ هفته دومی ۱۰‌سه ماهه اول بودم الان دکتر گفت نیازی نیست استراحت زیادم‌خوب نیست گل ...

منم ده هفته بودم

2738
منم هفته 22هستم تکوناشو میفهمی؟

عزیزم من الان زایمان کردم دیگه

اره اما دخترم زیاد تکون نمیخورد اما ماه هشت و نه بیشتر سکسه هاشو میفهمیدم