2726

همه چیز داشت و داره، ولی حتی حاضر نیست یک قرون برای من بده، کلا خیلی خسیس هست، منم هیچی ازش نمیخوام واقعا، چون کلا آدمی هستم که با مناعت طبع بزرگ‌شدم، کسر شان هست برام که از کسی درخواست مالی بکنم، با اینکه وضعش خیلی خوبه ولی حتی در این حدود ۱۱ سال یک گرم‌طلا هم‌برام نخریده، چند وقت پیش اینقدر دیدم‌حالش خرابه، گفتم  بیا بریم محضر من همین ماشین ۲۰۶ رو که به نامم‌هست، بکنم به نامت و خیالت راحت بشه

... و من به تو ایمان دارم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه ماشین تقریبا پوکیده و یه خونه نیمه ساخته که زمینش از باباش بود 😂

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤
2728

من ۱۶سال پیش ازدواج کردم همسرم یه پرایدقسطی داشت که ۶ماه قسط داده بودودیگرهیچ پدرومادرم نداشت الان شکرخداخونه دارم ماشینم دارم طلاهم دارم الهی که همه داشته باشن😍😍😍

باباش ضامن شد وام گرفت براش بهش گفت قسطو خودت بده اومد جلو و الان خونه و ماشین داریم در حد معقول تلاش زیاد کرد راههای پر ریسک رفت و برگشت ولی خدایا ازت ممنونم که سرم بالاست و دستم توی جیبه خودمه

چند سال گذشته؟و اینکه شغلشون چیه؟

۱۶ ساله عقد کردیم و دانشجوی ارشد بود

۱۳ ساله عروسی کردیم

دکتراش رو گرفت و الان هیئت علمی هست

میخوای یک زن قوی باشی،حتی از مردها قوی تر؟پس زنانگی یاد بگیر.

بگم قطع کاربری میشم😊

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر

جز لباسای تنش هیچی نداشت 

گر نداری دانش ترکیب رنگ 🌹 بین گلها زشت یا زیبا مکن/ خوب بودن شرط انسان بودن است❤ عیب را در این و آن پیدا مکن《مولانا》....همه زندگیم بچهام     
2706