2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه خونه اجاره ای ۵۰ متری تو اذری😅با یه شغل ثابت. الان ماشین داریم خونمونم بزرگتر کردیم

تو نمیتونی بری قلبت کلیدش با منه. کاری نکن اخر خط قلب دوتامون بشکنه.خداجونم خودت میدونی چی میخوام، همونی که تو قلبمه🖤
2728

يه واحد اپارتمان و يه ماشين طلام داشت از خودش يه سرويس و چنتا انگشتر و گردني اينا بجز طلايي بود كه بهم داد 

منم يه سرويس طلاو النگو و گردني و انگشتر هر كدومش ٥-٦تا بجز سرويس كه يكي بود داشتم 

من در حال حاضر هيچ طلايي ندارم و يه پرايد داريم و خونمون ماشينمون كوچيكتر شده حتي و يه مغازه و سه دنگ از يه مغازه ديگه همينارو من خبر دارم خيلي نمياد بگه چي داريم چي نداريم منم نميپرسم چون نميگه و در حال حاضر كامل داريم از پس اندازمون ميخوريم 

اومدم بگم شوهرم به نسبت اطرافيانم وضع مالي خوبي داره البته وضع خودمونم خوبه قيافشم خوبه قدشم خوبه اما اصل كاريو نداره شما مجردا خواهرانه بهتون ميگم ميشه كلي چيزي خريد بعد ازدواج با عشق با علاقه با دوست داشتن نگين چي داره بگين اخلاق داره من ملاكم پول نبود خانوادمم نبود نميدونم پدرم چي تو شوهرم ديد كه منو يه جوري مجبور به ازدواج كرد و الان هر دومون پشيمونيم 😞

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

فقط ارث پدری داشت..ماشینو خونش ارث پدریش بود.با یه حقوق کارمندی.و اونزمان برا خرید عقدو عروسی یه وام ده تومنی گرفت.

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜

7 سال پیش اومد خواستگاری 

یه زمین داشت همین

دیگه هیچ نداشت

الان 5 ماهه نامزد کردیم

خونه داره ماشین داره شغل داره

الهی شکر خیلی راضی هستیم

هیچ چیز ازهیچکس بعید نیستتو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬 
2738

یه ۲۰۶ ازدم قسط ، برای پول حلقمم موتورش فروخت

خدایا ..سلامتی کاملمو بهم برگردون ... من طاقت ندارم.‌.خدایاشکرت   .  خدایا دل مادرمو شاد کن مادرم تموم دنیامه خداروشکر ولی کاش یه روزی تو همین روزا بشه که من جوش نداشته باشم و داروویی هم نخورم.. خداجون تاسال بعد خونه مورد علاقم و ماشینو پس انداز بهم بده 😇تا حدودی هنر مند😍خیاطی و جواهر دوزی و دوخت سیسمونی انجام میدم😉خدایا مرسی بابت همسر مهربونم 😍سلامتی و دلخوش بهمون بده 😍خدایا خیلی ماهی ، من لاک میزنم قرتی هستم گاهی وقتا دختر بد میشم ولی میدونم تو منو دوس داری چون میبینم که حواست بهم هست 😍خدایا مرسی نجاتمون دادی... خدایا سرنوشت منو نسیب هیچکس نکن که گناه داره 😇خداجون من خونه دوبلکس میخوام😞بده دیگه توروخدا😊 خداجون کمر شوهرم درد نکنه انشالله و بداخلاقی هم نکنه باهام😍 خداجون مراقب من باش که دختر بد نشم 😍خداجون منو همیشه دوس داشته باش 😊😊😊خدااایااااشوهرگلم ضرر نکنه تو کارش من ازش راضیم توام بهش برکت بده😘 خدایا مراقب حال روحی و جسمی و مالی همه مردم باش مراقب منو خوانوادمم باش 😊😉خداجون من میخوام خیلی پولدار شم خیلی 🥺🥺🥺🥺خدایا شوهرم نفسمه جونمه قلبمه نازمه برام سالم و سلامت نگهش دار🤩 الما و مانا 💗گندم و گونش😘😘😘

الان حدود ۵۰۰ 

خدایا ..سلامتی کاملمو بهم برگردون ... من طاقت ندارم.‌.خدایاشکرت   .  خدایا دل مادرمو شاد کن مادرم تموم دنیامه خداروشکر ولی کاش یه روزی تو همین روزا بشه که من جوش نداشته باشم و داروویی هم نخورم.. خداجون تاسال بعد خونه مورد علاقم و ماشینو پس انداز بهم بده 😇تا حدودی هنر مند😍خیاطی و جواهر دوزی و دوخت سیسمونی انجام میدم😉خدایا مرسی بابت همسر مهربونم 😍سلامتی و دلخوش بهمون بده 😍خدایا خیلی ماهی ، من لاک میزنم قرتی هستم گاهی وقتا دختر بد میشم ولی میدونم تو منو دوس داری چون میبینم که حواست بهم هست 😍خدایا مرسی نجاتمون دادی... خدایا سرنوشت منو نسیب هیچکس نکن که گناه داره 😇خداجون من خونه دوبلکس میخوام😞بده دیگه توروخدا😊 خداجون کمر شوهرم درد نکنه انشالله و بداخلاقی هم نکنه باهام😍 خداجون مراقب من باش که دختر بد نشم 😍خداجون منو همیشه دوس داشته باش 😊😊😊خدااایااااشوهرگلم ضرر نکنه تو کارش من ازش راضیم توام بهش برکت بده😘 خدایا مراقب حال روحی و جسمی و مالی همه مردم باش مراقب منو خوانوادمم باش 😊😉خداجون من میخوام خیلی پولدار شم خیلی 🥺🥺🥺🥺خدایا شوهرم نفسمه جونمه قلبمه نازمه برام سالم و سلامت نگهش دار🤩 الما و مانا 💗گندم و گونش😘😘😘

شوهرم ی خونه ۵۰متری رو با باباش شریک داشت ودیگه هیچی نداشت.

سال اول مستاجر بودیم، بعد اون خونه رو بزرگ کردیم .

الان ی خونه سه طبقه رو با پدرش شریکیم و ی واحد آپارتمان و ی ماشین داریم شکر خدا وضع مون بدنیست. میشه گفت ماهم از صفر شروع کردیم ،و با تلاش خودمون ب هرچی خواستیم رسیدیم.

هیچی نداشت هیچی

خودش گفت بهم رفتم سرکار پول ی نشون و حلقه و دوتا النگو آوردم به مامانم دادم گفتم بریم خواستگاری فلانی😐😐😐😐

تازه بعد عروسی همه طلاهای نازنینمو فروختیم مغازه زدیم مغازه و پولا رفت رو هوا....

یعنی سال ۹۶ ما هیچی نداشتیم.....تازه پسرمم دنیا اومده بود

خداروشکر الان که پسرم سه سالشه ی خونه کوچولو داریم و ی ماشین...قدم پسرم اینقد خوب بود که شوهرم رفت تو کار دولتی 

وقت خواستگاری ک دانشجوی فوق بود و بیکار. بعد ازدواج باباش دیگه شهریشو نداد ترک تحصیل کرد. یه خونه داد بهش نوساز و با کلی کم و کسری. سه سال عقد بودیم ۱۰۰ گرم طلا خرید برام با کارای دانشجویی و ... . الانم دو ساله خانه داریم سرکار میره ولی پس انداز و ماشین ک هیچی فقط تونستیم وسایل خونه بخریم مثل لوستر و موکت و کولر و پکیج و ... و البته شهریه دادیم درسشو تموم کرد الانم داره میخونه برا دکترا. 

من طرفم درامدش خوبه تقریبا ولی چون خونه نداره دارم از بقیه میپرسم ببینم بعد ازدواج تونستن بخرن یا نه ...

دنبال مقایسه نباش عزیزم

مقایسه زندگی و ویران میکنه

عشق و به نفرت تبدیل میکنه

2706