2737
2734
عنوان

اگه نماز نخونیم چی میشه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1527 بازدید | 84 پست
من خیلی با خدا حرف میزنم هردفه که میخندم یا هروقت حس خوبی دارم و خوشحالم اولین چیزی که میاد تو ذهنم ...

خدا معلومه ادم خوبی هستی دوستت داره آدم خوب خبلی کم شده شاید توقع داشته باشی نماز بخونی نه عدابت نمیده ولی من دوست دارم خدا خیلی ازم راضی باشه نماز میخونم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی برای این همه آدم که خارج از کشور دنیا اومدن این اتفاقا میفته؟ ؟ چرته.  نماز یکی از راه های ...

یک درصد احتمال بده که چرت نباشه اونوقت چی!

حساب کتاب اونها اون دنیا به یک سری عوامل بستگی داره اینکه پیام دین اسلام به گوششون رسیده یا نه؟ متفاوته 

من سعی میکنم کسی ناراحت نکنم خیلی اهل حلال و حرام و خیلی به فقرا کمک میکنم به اون دنیا هم خیلی اعتقا ...

سخت نگیر ولی چیزی که خدا گفت رو اجرا کن.

مثلا نمیشه که آدم با آرایش وضو بگیره

اگه میشد خدا میگفت میشه

2731
من زدوسدارم نمازبخونم بچهام نمیزارن میان چادرمو میکشن سجادم برمیدارن سوارم میشن اعصابمو خرد میکنن نص ...

میتونی به اونا هم مهر بدی یا اگه دختره چادر بدی  که در کنار تو مشغول بازی بشن کم کم اونا هم عادت میکنن 

سخت نگیر ولی چیزی که خدا گفت رو اجرا کن. مثلا نمیشه که آدم با آرایش وضو بگیره اگه میشد خدا میگفت م ...

جان من سخت نگیرید حزییات میگید جوونها زده شدن اول دل پاک باشه من تعلیم رانندگی میرفتم یه زن مذهبی خشک آموزش میداد ما رو گفت این چیه رژ به این پررنگی زدی هم گناه داره هم مریضی میاره اونوقت خودش از اول تا آخر فحش داد گفت دست خودم نیست خب لامصب اون بددهانی تو که همیشه داری گناه بزرگیه رژ من در برابرش چیزی نیست

2738
من اگه صبح هم بیدار شم بخونم خیلی خوب میشه.ولی لعنتی خواب صبح خیلی شیرینه

تقویم شمیم یاس رو دانلود کن.تو تنظیماتش اذان رو تنظیم کن و صداشم بلند کن شب زود بخواب و قبل از خواب از خدا بخواید حضرت زهرا رو بفرسته بیدارتون کنه

یک درصد احتمال بده که چرت نباشه اونوقت چی! حساب کتاب اونها اون دنیا به یک سری عوامل بستگی داره اینک ...

نمیگم دروغه میگم تنها راه نیست . تو کل دنیا مگه چند نفر نماز بلدند؟؟ یعنی بقیه اشتباه میکنن. ار 8 میلیارد زیر 1 میلیارد نفر میدونن نماز چیه 

نمیگم دروغه میگم تنها راه نیست . تو کل دنیا مگه چند نفر نماز بلدند؟؟ یعنی بقیه اشتباه میکنن. ...

همین راه رسیدنی که میگی مثل یه پازل میمونه اگه یه قسمتش نباشه پازل ناقص میمونه تو قرآن گفته شده کسانی که ایمان آوردند و عمل صالح انجام دادن که در کنار کارهای صالح یکیش نماز است که خیلی مهمه مردم کشورهای دیگه هم بستگی داره جاهل قاصر باشن یا مقصر امیدوارم ناراحت نشی اینارو با لحن خوب دارم میگم مبادا فکر کنی غرضم جدل کردنه.😊

عزیزم خیلی بده خدا۱۴۰۰ثانیه در روز بهت مهلت زندگی میده میگه همش برای خودت فقط نیم ساعتشو بذار برای ...

میدونم ولی تهش تنبلیم میشه خب

گویند سنگ لعل شود در مقام صبر❤اری شود ولی به خون جگر شود
2706