2410
2553
عنوان

سندروم ترنر کسی میدونه چیزی راجبش؟؟؟ لطفا اگه میدونید دریغ نکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 2038 بازدید | 69 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

راستش من درصد هطاشو نمیدونم اما امتیوسنتز دقیق تره قطعا

استرس گرفتم نکنه این سلفری قطعی باشه آمینو گفتن انجام بده که بگن سقط کنم زبونم لال😭😭😭😭😭

2720
بله احتمال داره. امینو سنتز دقیقتره . اصلا به خاطر همین شمارو میفرستن امینو که دقیق تر باشه. انشالله ...

استرس گرفتم نکنه این سلفری قطعی باشه آمینو گفتن انجام بده که بگن سقط کنم زبونم لال😭😭

ممکنه سلفری خطا داشته باشه آمینو سنتز اوکی باشه؟ 

بمیرم برات انقد نگرانی من خودمم تو دلم اتیشه از نگرونی😭 جپاب امینوسنتزت خوب بوده؟ سلفری بد؟ 

میشه برای سلامتی مادرم دعا کنید خدا شفاش بده؟❤️
استرس گرفتم نکنه این سلفری قطعی باشه آمینو گفتن انجام بده که بگن سقط کنم زبونم لال😭😭😭😭😭

عزیز دلم غصه نخور نگرانی هم ب خودت راه نده ان شاءالله ک گل دخترتون سالم سالمه♥️

2714

نگران نباش یکی از اقوام مارو گفتن احتمالا بچش سندروم دان داره. امینو رفت همه چیزش سالم بود خداروشکر

بمیرم برات انقد نگرانی من خودمم تو دلم اتیشه از نگرونی😭 جپاب امینوسنتزت خوب بوده؟ سلفری بد؟ 

هنوز آمینو نشدم ولی سلفری بد دراومد این یه مورد بخدا دنیا رو سرم خراب شده😭

نگران نباش یکی از اقوام مارو گفتن احتمالا بچش سندروم دان داره. امینو رفت همه چیزش سالم بود خداروشکر

حس میکنم مشکل من از سندروم دان هم حاد تره😭بخدا نمیدونم چیکار کنم فقط گریه میکنم میگم خدایا نکن اینکارو باهام

2706