2726
عنوان

خواستگارم(کراش الانم)داره زن اجنبی میگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 2264 بازدید | 139 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدت رو شکر شما پسر نیستید 💕😂

شکر😂💔🤲

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️
استارتر ببین به قسمت معتقد باش  قسمتت نبوده گلم  ببین اگه واقعا میخواستنت 2000 تا رو مش ...

خیلی خوش اخلاق و مهربون بود یه پسر همه چی تموم 

دیگه بعد 34 کی میخواد بیاد خواستگاریم؟ 

به زور خودمو با آرایش نگه داشتم شبیه دخترا بشم پدرو مادرمم افتادن مریضی دیگه حوصله بقیم ندارم فکر کنم دیگه مثل اون پیدا نمیکنم اون بخت من بود که رفت

2728
استارتر ببین به قسمت معتقد باش  قسمتت نبوده گلم  ببین اگه واقعا میخواستنت 2000 تا رو مش ...

چیو مایه نزاشته میدونی خیلیا چجوری بدبخت کردن پسرای مردمو بااین مهریه 

طرف دیوانع وار دختره رو دوس داشته بعدازاینک بله گرفته سر عقد دختره گفته مهرمو بده و صدتا این مدلیپسره بنظرم خیلی ام عاقل و منطقی رفتار کرده و خانواده ایشون خیلی زیاده روی کرده 

یعنی چی ۲هزارتا واقعا یعنی چی طرفو چی فرض کردن 

نمیشه همیشه احساسی تصمیم گرفت ک 

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️
چیو مایه نزاشته میدونی خیلیا چجوری بدبخت کردن پسرای مردمو بااین مهریه  طرف دیوانع وار دختره رو ...

عرض کردم مشروط میتونن بزارن 

بگن وقتی داشت کم کم شروع کنه به دادن نه یه شبه 

مشروط میدونی میتونن ده تا تبصره بزنن 

عزیزم خیلی حرف زشتی زدی گلم راجب رابطه اون دخترخانوم والاالان عمووزن عموی شوهرم به شوهرم واون یکی زن عموش که شوهرش تازه فوت کرده تهمت زدندکه باهم رابطه ج داشتندالان مارفتیم ازدستشون شکایت کردیم هم من هم شوهرم هم زن عموش

چیو مایه نزاشته میدونی خیلیا چجوری بدبخت کردن پسرای مردمو بااین مهریه  طرف دیوانع وار دختره رو ...

خیلی از دخترها به اصرار پدر مادر 2000 سکه مهریه میکنن اما قتی میرن زیر یه سقف دختره میگه 114 تا رو میخوام مابقی بخشش 

این دختر اگه این پسر رو میخواست میتونست از نبصره و شرطها و به پسره میگفت بعد عقد میبخشم

عزیزم خیلی حرف زشتی زدی گلم راجب رابطه اون دخترخانوم والاالان عمووزن عموی شوهرم به شوهرم واون یکی زن ...

عزیزم خودتو بزار جای من 

چقدر بهش نزدیک بودم نرسیدم بهش میخوای درباره ی دختره چی فکر کنم

خیلی از دخترها به اصرار پدر مادر 2000 سکه مهریه میکنن اما قتی میرن زیر یه سقف دختره میگه 114 تا رو م ...

خب دیگ خود دختر بلید پافشاری میکرد ک نکرد

واقعادوهزارتا خنده داره

عزیزم خودتو بزار جای من  چقدر بهش نزدیک بودم نرسیدم بهش میخوای درباره ی دختره چی فکر کنم

ببین دوطرف بایدکوتاه بیاندوقتی گفته تاریخ تولدبازم قبول نکردیدمردها هم غروردارندتایک جایی تحمل میکنندولی بعدش بیخیال همه چی میشندشماهم بایدجلوخانوادت وایمیستادی به خاطرش حتی شده غذانخوری قهرکنی یاهرکاری 

منم همینو میگم چرا اینکارو با من کرد😢

ارزشش رو نداره درگیرش بشی

از تمام دشواری‌هایی که آدم باید با آن روبرو شود، هیچ چیز به اندازه‌ی عمل ساده‌ی انتظار کشیدن، مجازات کننده نیست...
عزیزم خودتو بزار جای من  چقدر بهش نزدیک بودم نرسیدم بهش میخوای درباره ی دختره چی فکر کنم

میومدی میگفتی اینجا

من بهت میگفتم به پسره پیام بده بگو 2000 تا رو قبول کن اما خودم بعد عقد میام 114 تاش هر چند تایی که تو میگی به عهده ت میزارم و بقیه رو محضرا ازت ساقط میکنم

2706