2726

دیگه تحمل حرفای بقیه رو ندارم 

یکی بیاد دلداریم بده😭😭

چقدر خوشگل و خوشتیپ شده بود 

دلم میخواد برگردم 4 سال پیش موقع خواستگاریش بگم من هیچی نمیخوام نه 2000 سکه مهر نه حق و حقوقی هی بهم گفتن نه تو خانواده ی اصیل بزرگ شدی همچین حرفایی نباید بزنی همه خواستگارامو همینطوری رد کردن(اون موقع تازه رسم شده بود حق و حقوق زنارو هم بدن ولی پدر من هردو رو میخواست ) منم که نمیدونستم به خاطر اینه بقیه هم هیچی نمیگفتن تموم امیدم به پسر داییم بود که همه چی تموم بود اومدن و باز سر مهریه همه بهم ریختن اول اونا که میگفتن همه چیو نصف نصف کنید بعدش پدرم گفت نه باید سکه باشه مهریه کفتن 114 تا با همه ی حقوق پدرم میگفت دوهزار تا بعد که رفتن بهشونم گفتم بابای عزیزم مادر گلم من عاشقش شدم فقط بزارین بهش برسم یکم کوتاه بیاین گفتن نه (همشم سر چشم و هم چشمی بود ) آخه کی اینهمه سکه با حقو حقوق رو میگیره 

گفتن اگه دوست داره برمیگرده دوباره اومد ولی بدون دایی و زن دایی خودش گفت به تعداد سال تولدم سکه میدم پدر و مادرمم باز قبول نکردن و دیگه رفت الانم که رفته روسیه داره با یه دختر روسی که نه خونوادش معلومن کیه نه معلوم نیست زیرخواب چند نفر بوده داره ازدواج میکنه (برام دعا کنید بتونم فراموشش کنم) 

خوشبخت شه

انشاالله بهترش نصیبت شه

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حالا تو خوبع ی خواستگارم خیلی منو میخاست در حدی ک همه فامیل  از عشقش ب من فهمیدم ردش کردم اونم از لجم رفت با دوست صمیمیم عروسی کرد 😑☹☹

برای رسیدن ب حاجت دلم ی صلوات مهمونم میکنی 

باورم نمیشه پشت ملت انقدر حرف میزنی

اجنبی چیه اخه یکم درست درموردش صحبت کن

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک

عزیزم اینی که گفتی خانواده اصیل داشتی بخاطر همون مهریه بالا خواستن خب خیلی اشتباهه اولن که هر خانواده ی پاکی اصیله و مهریه اصلا مبنای همچین چیزی نیست

دوما اون حرفت که به دختر روسی گفتی زیر خواب چند نفر بوده خیلی زشته تو از کجا مطمئنی زیر خواب بوده؟؟خودتم دختری زشته عزیزم

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 

این اطلاعات و در مورد اون خانم روسی از کجا داری

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )
حالا روابط جنسی اون دختر روس رو از کجا خبر داری؟

ی سری کلا باید سرشون تو خشتک بقیه باشه 

وگرنه روزشون شب نمیشه

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

عزیزم 

خدا به دلت آرامش بده 

اما اینجوری نگو که پدر و مادرش کی ان و زیر خواب.وو..

خوب نیست 

همه انسانها شریفن

پسر داییت اونو انتخاب کرده حتما با همه شرایطش دوسش داره 

ضمن اینکه زنهای روس خیلی خوشگلن 

بماند

خدا شما رو خوشبخت کنه گلم

2706