1874
1993

واقعا ک

انسان ناصحیحی هستم،در تمامِ ابعاد...                             پیگیر هیچ ادمی نباشید هر کی بخاد باش خودشو پر رنگ میکنع هر کیم نخاد ب شخمم.....                              ماهی منی•                                                                       چیزی شبیع نشستن در وسط میدان جنگ وفکر کردن ب نُت های گنجشک ها در سپیدع دم،این زندگی من است......                                                 این کینع شتری نیست،زخم عمیقع.تو نمیتوتی دستتو تا ارنج کنی تو قفسع من،شیش ماه بعد و یکسال بعد کع با دیدن دستت وحشت میکنم بهم بگی کینع ایم،خیر کینع ای نیستم .زخم خورده ام...شاید باورت نشع اما من به اینکع بعضیا از من خوششون نمیاد افتخار میکنم...لم دادع ام وسط بیخیالی مطلق تا چشم کار میکند عین خیالم نیست .                              . غذا تو گلوتون گیر کردع، من هم محکم میتونم بزنم ب پشتتون هم میتونم بشینم و براتون دعا  کنم کدومو انتخاب میکنید

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2014

چرا گفتی یه خبر بد، که اونم برگرده حرف مفت بزنه؟

مادر از وقتی تو رفتی شادی به تقویمم برنگشت 💚❤️به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه، برید زبون آدم زبون نفهم یاد بگیریددرسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره … جواب ابلهان خاموشیست، عقده ی پربازدید شدن ندارم، حوصله ی بچه مدرسه ای هایی که باید سر شاد باشن رو ندارم 😏برای عکس گذاشتن در سایت شما نیاز به یک لپ تاپ یا دسکتاپ دارید، سپس عکس موردنظر را از گوگل یا سایتهای دیگر یافته و با موس بکشید داخل کادر ارسال نظر. به همین سادگی📸یک روز بر گونه ی این مملکت  یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."
2011

وا😶

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
چه خون دلی خورده بدبخت

شما مگه میدونی این خانوم چی کشیدن؟

مادر از وقتی تو رفتی شادی به تقویمم برنگشت 💚❤️به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه، برید زبون آدم زبون نفهم یاد بگیریددرسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره … جواب ابلهان خاموشیست، عقده ی پربازدید شدن ندارم، حوصله ی بچه مدرسه ای هایی که باید سر شاد باشن رو ندارم 😏برای عکس گذاشتن در سایت شما نیاز به یک لپ تاپ یا دسکتاپ دارید، سپس عکس موردنظر را از گوگل یا سایتهای دیگر یافته و با موس بکشید داخل کادر ارسال نظر. به همین سادگی📸یک روز بر گونه ی این مملکت  یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."
هیچی نگفتم سکوت

روز مرد همینو تحویلش بده

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤