2733
2734
عنوان

دوستان بنظرتون نی نی م چیه

194 بازدید | 18 پست

خوابم خیلی کم شد شبا زیاد گر گرفتگی دارم صبح ها تازه میخابم تا 11

خستگی اصلا ندارم 

مدام دوست دارم کار کنم

تهوع که اصلاااا ندارم

ویارم ندارم اما از بوی کیک خونگی حالم بهم میخوره 

امروز دو روز به موعدمه و بتا خونم 517

از 10روز پیشم بی بی چکم مثبت شده

پسر

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دکترام نمیتونن با این توصیف تشخیص بدن ..انشالله تنش سالم باشه فقط جنسیت چ اهمیتی داره

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2738
چون میگن چون بی بی چک زود نشون داده احتمالا دختره 

ربطی ندار

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
فقط کنجکاوم 

توجه نکن ب علایم ..من کلی علایم برا دختر داشتم ..۹۹درصد مطمعن بودم دختره ولی پسر بود

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

من از رو صورت تشخیص میدم 😁😁😁تا الان اکثرا درست در اومده 

🤪میخوام مطب سونوگرافی باز کنم

تاپیک های قبلی که درباره دعوا هست مال خودم نیست مال ی کاربر دیگه است کاربری مو بهش قرض دادم
2706