2726
عنوان

بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 183 بازدید | 28 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همیشه پريودت عقب می نداختي 

نه بابا اصلا سابقه نداشت هر ماه ۲۶میشدم ماه پیش ۲۴ شدم این ماهم خبری نبود تا امروز صبح ولی پد گزاشتم قطره قطره اومده

توکلت علی الله
2728

اگه‌الان‌بی‌بی‌چک‌داری‌صبح‌انجام‌بده‌فرداهم‌برو‌دکتر‌اکه‌حامله‌باشی‌‌لکه‌بینی‌تو‍باید‌دکتر‌بدونه‌‌لکه‌بینی‌دردوران‌بارداری‌هیچ‌ربطی‌به‌پریود‌نداره‌چون‌دربارداری‌احتمال‌پریود‌صفره‌‌وخون‌بارداری‍اگه‌باشه‌یاصورتی‌هست‌یا‌قهوه‌ای‌تیره‌‌

بِحَقِّ الْحُسَیْن                                                            ‌‌                           اللّهمَّ عَجِّلْ لِوَلِیِّکَ.الْفَرَجْ                                                 🖤🖤🖤🖤                                                                       دعای من در              روضه ی                                                                       ابا عبدالله الحسین علیه السّلام                                                                   فقط ظهور امام زمانم
اگه‌الان‌بی‌بی‌چک‌داری‌صبح‌انجام‌بده‌فرداهم‌برو‌دکتر‌اکه‌حامله‌باشی‌‌لکه‌بینی‌تو‍باید‌دکتر‌بدونه‌‌لک ...

فردا میرم بگیرم اگه انشاالله مثبت بود برم دکتر

توکلت علی الله

‌اگه‌‌حامله‌‌باشی‌چی‌می‌خوای‌‌‌‌‌تست‌حاملگی‌خونگی‌انجام‌بده‌‌باوسایل‌ساده‌مثل‌سرکه‌یاشکر

بِحَقِّ الْحُسَیْن                                                            ‌‌                           اللّهمَّ عَجِّلْ لِوَلِیِّکَ.الْفَرَجْ                                                 🖤🖤🖤🖤                                                                       دعای من در              روضه ی                                                                       ابا عبدالله الحسین علیه السّلام                                                                   فقط ظهور امام زمانم
‌اگه‌‌حامله‌‌باشی‌چی‌می‌خوای‌‌‌‌‌تست‌حاملگی‌خونگی‌انجام‌بده‌‌باوسایل‌ساده‌مثل‌سرکه‌یاشکر

هر چی خدا بخواد فرقی نمیکنه

توکلت علی الله

صبح‌زود‌قبل‌ازدسشویی‌رفتن‌کلی‌اب‌بخور‌تامثانت‌‌پرپر‌بشه‌احساس‌فشار‌کنی‌بعد‌توی‌یک‌قاشق‌سوپخوری‌از‌ادرارت‌یک‌قاشق‌سوپخوری‌شکر‌بریز‌اگه‌حل‌شد‌حامله‌نیستی‌اگه‌شکرها‌حل‌نشدند‌وتوده‌ای‌باقی‌موندن‌یعنی‌حامله‌ای‌

جدی؟

عزیزم‌‌اینا‌رواز‌گوگل‌پیدا‌کردم‌قبل‌از‌اختراع‌بی‌بی‌چک‌توی‌کشورهای‌پیشرفته‌کلی‌استفاده‌داشت‌

[QUOTE=173526332]عزیزم‌‌اینا‌رواز‌گوگل‌پیدا‌کردم‌قبل‌از‌اختراع‌بی‌بی‌چک‌توی‌کشورهای‌پیشرفته‌کلی‌استفاده‌داشت‌[/QUOTE

مرسی عزیزم امتحان میکنم

توکلت علی الله