2726
عنوان

چند دست لباس برای نی نی لازمه

| مشاهده متن کامل بحث + 442 بازدید | 26 پست
شما چقدر خریدی؟من از هرکدوم یه دست گرفتم اوکی بود سایز صفر یه کم ریسکیه بچه ماشاالله اگه درست باشه ش ...

صفر یه ست بیمارستانی ش هست سرهمیش، بادی هم گرفتم برای زیرش، یه دست هم بلوز شلواری. احتمال میدم درشت نباشه بچه م طبق وزن الانش

سایز یک هم دوتا سه تیکه ای، دوتا بادی بلند که با شلوار بیرونی ست کردم، یه بلوز شلوارک و رامپر هم که لباس خوشگل باشه:))

حس میکنم کمشه!

دوتا سرهمی هم گرفتم که یکیش زده صفر یکیش یک، ولی اندازه همه! نمی‌دونم دیگه چطور باشه بهش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۵ ۶ سری از هر شماره زیاده به نظرم واقعا لازم نیست

من لباسای بچه رو با دست میشستم بعد شبر هم بالا میاورد در طول روز وقت شستن نداشتم همش کنارش بود اخر شبا میشستم گاهی بیهوش میشدم از خستگی مال دو روز یکجا میشستم واسه همین این تعداد لازمم بود

صفر یه ست بیمارستانی ش هست سرهمیش، بادی هم گرفتم برای زیرش، یه دست هم بلوز شلواری. احتمال میدم درشت ...

به نظر من که کافیه بازم اگه خواستی بگیری سعی کن حالت سه تیکه باشه بادی و بلوز شلوار به نظرم بیشتر به کار میاد

2728
نه بابا بچه من ۳۷۰۰بود یک تو بیمارستان هم براش کوچیک بود

شاید اون برندی ک من خریدم سایز بندیش متفاوت بوده،چون دروغ ک نمیگم

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

اصن اسلوب نداره  من ۵ تیکه سایز صفر گرفتم  اندازه  سایز یکه    سایز یکم گرفتم

سایز دو گرفتم  اندازه همون سایزه یک  

هرچی حاجت دله تموم میشه هرچی که خدا بخادهمون میشه