2703
2553
عنوان

کچلی ابرو و سر

| مشاهده متن کامل بحث + 1431 بازدید | 76 پست
والا من 5 ساله درگیرشم کلی هم دکتر رفتم ولی فایده نداره روزی نیست که به خاطر این مشکل گریه نکنم

منم سه ساله 

فک کنم استرس و ناراحتی هم تشدیدش میکنه 

من یه مدت که درگیر پلی کیستیک بودم به کل اینو فراموش کرده بودم  انگار وضعمم بهتر شده بود  نمیدونم چی شد باز شروع شد 

من دقیقا زمانی که یه عزیزی رو از دست دادم اینجوری شدم اون موقع نصف ابروم یه شبه ریخت 

داشتم دیوانه میشدم 

سلام روزگار .. چه میکنی با نامردی مردمان ...من هم ... اگر بگذارند ... دارم خرده های دلم را ... چسب میزنم . راستی این دل ... دل می شود ؟
منم سه ساله  فک کنم استرس و ناراحتی هم تشدیدش میکنه  من یه مدت که درگیر پلی کیستیک ...

منم پرولاکتین و هورمون مردونم بالاست،ابروهام اینقدر پهن و بلند بود،بخدا الان نصف شده همشم قرمز میشه و سوز میده دست هم بهش میزنی میریزه،پارسال از بس اعصابم خرد شد اومدم با تیغ زدمش به امید اینکه شوره هاش خوب بشه،ولی بدتر شد که بهتر نشد دیگه هم در نیومد،الان ابروهام اندازه ی بند انگشت اینقدر کوتاه و نازکه تازه همینم میریزه 

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سونوی تخمدان؟ چن بار سونو دادی؟ 

یه بار رفتم 

تخمدان و رحم رو چک کردم 

سلام روزگار .. چه میکنی با نامردی مردمان ...من هم ... اگر بگذارند ... دارم خرده های دلم را ... چسب میزنم . راستی این دل ... دل می شود ؟
2720
میدونم فرانک جونم  باشما حرف زدم ی بار  بخدا ما چ گناهی کردیم نمدونم 😭😭😭❤

ارثیه 

من بابام و عمه هام دارن 

اما اونا روی دست و باسنشونه 

هر کی رو میبینم اول نگاه ابروهاش میکنم بعد میگم خوشبحالششش

2714
رو دست ک درماتیت نمیزنه رو صورت و سر و کشاله رانه

شایدم اونا پسوزیاریسه 

منم پرولاکتین و هورمون مردونم بالاست،ابروهام اینقدر پهن و بلند بود،بخدا الان نصف شده همشم قرمز میشه ...

منم هدروز گریه میکنم میخام ترک تحصیل کنم خونوادم نمیزارن😭😭خدا منو ورداره الهیییی خابگارو چیکار کنم بخدا الان دارم گریه میکنم کاش خدا صدامونو بشنوه بیاین سه تایی ی روزیو بزاریم هم زمان دعا کنیم شاید خدا استجابتمون کنه 😭😭😭😭❤

هر کی رو میبینم اول نگاه ابروهاش میکنم بعد میگم خوشبحالششش

خدا منو ورداره الهیییی خابگارو چیکار کنم بخدا الان دارم گریه میکنم کاش خدا صدامونو بشنوه بیاین سه تایی ی روزیو بزاریم هم زمان دعا کنیم شاید خدا استجابتمون کنه 😭😭😭😭❤

منم هدروز گریه میکنم میخام ترک تحصیل کنم خونوادم نمیزارن😭😭خدا منو ورداره الهیییی خابگارو چیکار کنم ...

میفهمم عزیزم منم افسرده شدم خیلی سخته برای ی دختر😭😭😭😭😭

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید
2706