2733
2734
عنوان

امکان سرطان دهانه رحم بدون زخم

283 بازدید | 30 پست

سلام دوستان من یک بار بعد از رابطه لکه بینی داشتم که اونم تازه پریودم تموم شده بود ولی ترسیدم رفتم دکتر معاینه کرد و پاپ اسمیر گرفت به درخواست خودم ولی گفت رحم و دهانه رحم کاملا پاکه و هیچ مشکلی میبینه ولی من الان از اینکه جواب پاپ اسمیر چی میشه میترسم میخوام بدونم کسی میدونه بدونه وجود زخم امکان سرطان هست یا نه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیز رفتی  دکتر من میگفت هزارو یه دلیل داره ممکنه براثر خشکی باشه یا رابطه خشن

نه هستم دکتر به من گفت شاید ببخشید رابطه خشن بوده ولی الان هیچ خونی اینجا نیست همه چی هم پاکه پاکه

2738
نه هستم دکتر به من گفت شاید ببخشید رابطه خشن بوده ولی الان هیچ خونی اینجا نیست همه چی هم پاکه پاکه

به منم همینو گفت نمیدونم منکه جوابش دوشنبه اماده میشه اعصاب نمونده برام

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
تو هم تو نت زدی 

آره تو نت زدم آخه من به خاطر به هم خوردن هورمون هام بعد از قطع قرص جلوگیری ۱ماه لکه بینی داشتم تو نت سرچ کردم اولش اینا رو نوشته بود که دکتر گفت اختلال هورمونه و بدون دارو خودش خوب شد ولی الان میترسم با وجودی که گفته چیزی نمیبینه بازم چیزی باشهه

آره تو نت زدم آخه من به خاطر به هم خوردن هورمون هام بعد از قطع قرص جلوگیری ۱ماه لکه بینی داشتم تو نت ...

منم پرولاکتینم بالاس دکتر گفت شایدم یه علتش این بوده باشه

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2706