2410
2553

حتما به درد میخوره. مبارک باشه 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اول اینکه قبل انتقال ویتامین دی و ای بخورین

دکترم برای من ۴ تا نوروبیون هم نوشت که هفته ای یکی میزدم

چند شب قبل انتقال با روغن سیاهدانه شکم و رحم رو ماساژ دادم

روز انتقال با مثانه ی پر رفتم باید بگم انتقال من با بیهوشی بود و بدونید که بیهوش شدن تاثیری در نتیجه نداره...

وقتی بهوش اومدم شدیدا دستشویی داشتم که برام لگن اوردن 

سعی کنید روزی ۸ تا لیوان اب حتما بخورین

من صبح و شب نشاسته ی گل تو اب مخلوط میکردم و میخوردم تا ۱۰ روز

استراحت مطلق نبودم ولی کاری هم انجام نمیدادم گاهی تو خونه راه میرفتم

روزی ۲۰ تا بادوم میخوردم و همچنین اجیل البته به ما گفتن پسته نخورین که نفهمیدم علتش چی بود ...

قند و شکر و هر گونه شیرینی رو گذاشتم کنار و همچنین چای و دلستر و نوشابه لب نزدم ....یه جورایی یه زندگی سالم رو رعایت کردم 

تو خوردن میوه هم زیاده روی نمیکردم 

اگه سوالی بود در خدمتم

2714
این که بعضیا میگن قبلش فقط گرمی بخورید شما رعایت کردید؟  داروهات چی بودن؟ چندتا جنین انتقال دا ...

نه‌ من گرمی و سردی رعایت نکردم

دارو روزی سه تا استرادیول و ا اس  ا  و فولیک اسید 

اول اینکه قبل انتقال ویتامین دی و ای بخورین دکترم برای من ۴ تا نوروبیون هم نوشت که هفته ای یکی میزد ...

سلام عزیزم مبارکت باشه گلم. منم روز نهم انتقالمه. دو سه روزه علایم پریودی دادرم میترسم پریود شم😔

2706