2726
عنوان

بچمو آوردم پیس خودم ولی...

11886 بازدید | 149 پست

بچه ها سلام

من و شوهرم طلاق گرفتیم و هر دومون ازدواج کردیم دوباره. یه دختر ۶ ساله داشتم موقع جدایی.ک تا چندماه پیش باباش ب هیچ سراطی راضی نمیشد ک بده به من . البته منم چون شوهرم از خودم کوچیکتره راضی نمیشد که بیارمش حتی هفته ای یه روز هم ک میومد سختش بود. تا اینکه از چندماه پیش هی اثر کبودی رو صورتم بچم دیدیم و تصمیم گرفتیم بریم با باباش حرف بزنیم و بیاریمش(یعنی شوهرم ک‌دید شرایط بچه زو گفت تا ناقص نکردنش بریم بیاریمش و مجبورم کرد با بابای بچه حرف زدم و راضیش کردم بیاد)حالا که دخترم اومده پیشمون شوهرم داره بهونه میگیره هرروز خدا.... قهر میکنه. غذا نمیخوره . خونه نمیاد میگه باباش یکی دیگه اس. تا کی باید اینجا بمونه و ... خلاصه هزارتا بهونه.بچه هم آخرهفته ها دو روز میره پیش باباش‌ 

واقعا کم اوردم بچه ها 

بیاین بم بگین چیکار کنم؟ داره به سرم میزنه ازش جدا شم و برم یه خرابه ای پیدا کنم تنهایی با دخترم با آرامش زندگی کنم 

دلم خونه. چرا حماقت کردم جدا شدم. 

الان دخترم ۱۰سالشه و همه چیو میفهمه. میدونه اوقات تلخی شوهرم بخاطر اونه. دیشب برگشته میگه منو ببر پرورشگاه ک راحت زندگی کنی😭😭😭

بیچاره بچه...

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بچه# نیاریم  جدا# نشیم با بچه

بخدا همینه حرف منم. اگه میدونستم اینقدر بد میشه زندگی بچه گ.وه میخوردم طلاق بگیرم. میموندم زیر دست و پای اون له میشدم ولی جدا نمیشدم

کاش قبل ازدواج دوبارت ب دخترت فکر میکردی

حداقل الان تا اوضاع اوکی نشده باز بچه نیار 

اگر ب شوهرت نگفته بودی ک ی روزی دخترت باهات زندگی میکنه حق داره ناراحت باشه ولی الویتو بده ب دخترت 

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
کاش قبل ازدواج دوبارت ب دخترت فکر میکردی حداقل الان تا اوضاع اوکی نشده باز بچه نیار  اگر ب شو ...

اول ازدواجمون باش طی کردم.گفتم اگه اونجا شرایطش بد باشع مجبورم بیارمش قبول کرد ولی حالا ادا در میاره

2706