2726

آقایون حاضر هستین برین خواستگاری دختر خانمی که میدونین دوس پسر داشته؟؟؟؟

.

.

.

.

.

.

.

قابل توجه همه قصدم فقط این که بفهمم این مسائل چطور برای آقایون و خانما جا افتاده قصد دیگه هم ندارم💐💐😔😔🌹🌹فراموش هم نکنین هر کسی یه عقیده ای داره

کافیه باور کنی یک ملکه هستی👸تاجهان جلوی رویاهات زانو بزنه✌✌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😐😐

میخوام....بفهمن پادشاهه منم ،بپا که زیرپام فشارت ندم👎،میخوام همه اونا که ذهنشون نجسه ببازن،میخوام پره رقص باشه اصلامجلس جنازم.....اری تشرکافی نیست،گاهی برای خراب کردن هیولای خودساخته توپ ها اتش لازم است،وبرای خاموش کردن اتش خودسوزانده سیل ها اشک،گرجهنم میروی مردانه روووو.......👎👎👎
2728

من موزمو اجازه هس بخورم

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
منم یه سوال کوچولو دارم میشه بپرسم😢🙁🙁

راحت باش

میخوام....بفهمن پادشاهه منم ،بپا که زیرپام فشارت ندم👎،میخوام همه اونا که ذهنشون نجسه ببازن،میخوام پره رقص باشه اصلامجلس جنازم.....اری تشرکافی نیست،گاهی برای خراب کردن هیولای خودساخته توپ ها اتش لازم است،وبرای خاموش کردن اتش خودسوزانده سیل ها اشک،گرجهنم میروی مردانه روووو.......👎👎👎

گذشته هرکس به خودش مربوطه مهم اینه بعداین واسه خودش وشوهرش آبرو نگه داره

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2706