2733
2734
عنوان

میخوام عوض بشم

1231 بازدید | 87 پست

سلام دوستای گلم . من زندگی پر تنش و پر پیچ و خم داشتم و دارم....الان خیلی احساس تنهایی میکنم احساس میکنم توی یه چاه تاریک گیر افتادم که کسی صدامو نمیشنوه.... دلم میخواد برگردم سمت یه رفیق که از رگ گردن بهم نزدیک تره.... خدا.. میخوام باهاش دست دوستی بدم مثل زمان بچگیم که با کلی ذوق مامانم برام چادر دوخت و من باهاش نماز میخوندم. نمیدونم چی شد ،کی و کجا دوستیمون قطع شد، خدا رو گم کردم ..... میخوام عوض بشم ...

میخوام ارتباطم باهاش نزدیکتر بشه ، میخوام چادر سر کنم . ولی روم نمیشه.... من خجالت میکشم. از عوض شدن از چادری شدن از نماز.....

نمیخوام بگم کسی که نماز نمیخونه آدم بدیه یا مذهبیا خوبن... خواهشن گارد نگیرین هرکسی یه جوری خودشو آروم میکنه و به آرامش میرسه.... 

چشم آهویی🌹❄❄خوب می‌دانم تحمل کردن من ساده نیست این که پایم مانده‌ای، عاشق نوازی می‌کنی .🌹🌹من تا پایان عمرم به این می‌اندیشم؛"زنی که عشق را می‌پذیرد، تا چه اندازه بی دفاع می‌گردد!!!
خب شروع کن

چجوری باید چیکار کنم...شما مذهبی هستی؟

چشم آهویی🌹❄❄خوب می‌دانم تحمل کردن من ساده نیست این که پایم مانده‌ای، عاشق نوازی می‌کنی .🌹🌹من تا پایان عمرم به این می‌اندیشم؛"زنی که عشق را می‌پذیرد، تا چه اندازه بی دفاع می‌گردد!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه چادری سر کنم راحت تره ...؟

2731

تو خجالت میکشی بری سمتش ولی اون خوشحال میشه و بدی هاتو تبدیل به خوبی میکنه 

الان شد درد صد بهت لبخند زده که تصمیم گرفتی باز این برکتو بیاری توی زندگیت 

بهترین کارو میکنی

وضو بگیر الان بشین سر سجاده با زبون خودت یکککک عالمه دعا کن درد و دل کن تنها کسیو که تورو بدای خودت دوست داره و وقتی تورو خلق کرد روز خوبی براش بود

ازت حس خوب گرفتم

مطمئنم که باز نور امید توی زندگیت پیدا میشه و باز احساس خوشبختی میکنی اونم زیر سایه امن پروردگاری که بهترینه❤

میدونین دعای نی نی سایتی ها خیلی معجزه میکنه؟میشه دعا کنین معجزه زندگی منم اتفاق بیوفته؟من میدونم با دعای شما لطف خدا شامل حالم میشه و امضامو تغییر میدم که به خواستم رسیدم بعد از اینهمه سختی...، دوستتون دارم 🙆‍♀️اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

من خیلی با خدا اوکی ام،ولی چادری نیستم،متاسفانه اخرین باری ک نماز خوندمم یادم نمیاد.

میخوام بگم نزدیک شدن به خدا یچیز دلیه.

اگه چادر حالتو خوب میکنه سر کن و به حرف بقیه ام کاری نداشته باش ملت در هرصورت حرف میزنن

آفاق را گردیده ام؛ مهر ِ بتان ورزیده ام؛ بسیار خوبان دیده ام، اما تو چیزِ دیگری...💜

فقط فعلا نمازو شروع کن که واجبه.بعدش ببین طوری حالت خوب میشه که حاضر نیستی با کل پولای دنیا عوضش کنی.نمازو شروع کن بعدش کم کم حجابت هم درست میشه.این واجبتره

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.

اگه ب چادر عشق داشته باشی هر جادری راحته

میدونین دعای نی نی سایتی ها خیلی معجزه میکنه؟میشه دعا کنین معجزه زندگی منم اتفاق بیوفته؟من میدونم با دعای شما لطف خدا شامل حالم میشه و امضامو تغییر میدم که به خواستم رسیدم بعد از اینهمه سختی...، دوستتون دارم 🙆‍♀️اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2738

من نماز میخونم ولی چادری نیستم همین ک حجابت رعایت کنی کافیه حتی با ارایش

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  
چجوری باید چیکار کنم...شما مذهبی هستی؟

خیلیم عالی سعی کن بلافاصله بعد از اذان نمازتو بخونی و بعد،یمدت برات میشه عادت در طول روز سعی کن دائم الوضو باشی و صلوات شمار بخر و ذکر بگو 😍😍😍😍😍من ک واقعا لذ میبرم ی عااالمه ذکرهای خوب بلدم ک ک حال دلمو عالی میکنه موفق باشی عزیزم 

اصلا خجالت نکش گلم. منم طایفم ی جوری ان که خیلی آزادن منم از ۱۴ سالگی چادر سرکردم باهزار تازور بعضیا هنوزم میگن بعد۱۶ سال که سرمیکنم این چیه فلان ولی آرامشی که چادر سرکردن داره هیچی نداره. باخدا بودن خیلی قشنگه نمیگم من خیلی خوبم ،ولی به خدا قدم قدم نزدیکترشدن خییییلی قشنگه اما یادت باشه از رو احساس تصمیم نگیر با عقل و منطق تصمیم بگیر که همیشگی باشه. مطمئن باش خداهم کمکت میکنه 

بهترین دعا برای تو محبوب دلم: اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِکَ الفَرَج عدد انفاس الخلائق. 
تو خجالت میکشی بری سمتش ولی اون خوشحال میشه و بدی هاتو تبدیل به خوبی میکنه  الان شد درد صد بهت ...

ممنونم من حتی سجاده و مهر تو خونه ندارم 😖

من خیلی با خدا اوکی ام،ولی چادری نیستم،متاسفانه اخرین باری ک نماز خوندمم یادم نمیاد. میخوام بگم نزد ...

نمیشه کسی رو دوست داشته باشی ولی به دستورش عمل نکنی!

تضاد یگدیرن اینها

من نماز میخونم ولی چادری نیستم همین ک حجابت رعایت کنی کافیه حتی با ارایش

ولی من چندین بار سعی کردم تو شهر چادرم رو سر نکنم دوقدم رفتم جلو دوباره چادر سر کردم هرکسی فرق میکنه

2706