2733
2734

دوستم یک پک کنکوری سفارش داده از اینستا 

کفتن هر کس کلیپ انباکسینگ بهترین درست کنن جایزه دارن

حالا ما میخام درست کنیم اما ایده هامون خیلی بده

شما ایده بدید

حالا این انبه بکس سینکه   که گفتی چی هست🤨

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین مثلا ما باد بسترو باز کنیم دونه دونه پیزایی که توشه باز کنیم و ذوق کنیم همون باز شود دیده شود ...

آها😂😂😂😂

خب ایده ندارم  

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
2728

ایده خاصی ندارم توی این موضوع.

ولی اگه محیط رو تر و تمیز کنین ، بعد در کنار کلیپ ، ی نفر هم گزارش بده خیلی خوب میشه . یعنی کلیپ از بالا با یکم زاویه گرفته بشه و بعدا صدا بذارین روش خوبه. ی نفر بود برا معرفی گوشی و انباکسینگشون اینکار رو می‌کرد ک اسمش یادم نیس

جنسیت مذکر 🔴 گاها شوخی میکنم ، ناراحت نشید . سوالی در زمینه تکنولوژی ، ورزش ، خرید برخی وسایل ، فیلم و سریال و ... بود تگم کنید و بپرسید 🌹
آها😂😂😂😂 خب ایده ندارم    

نه تر خدا اااا ایده بده 

ببین من الان فک کردن بریم زیر پتو ناله و گریه که نمیخام درس بخونم و یه کتابم پاره کنیم بعد بره سکانس بعد مامانم برام اینو بیاره بعد من ذوق کنم و اخرش م مث ادم بشینم درس بخونم و هرجاش یه اهنگ مناسب باشه  یه همچین چیز ی میخاییم

نه تر خدا اااا ایده بده  ببین من الان فک کردن بریم زیر پتو ناله و گریه که نمیخام درس بخونم و ی ...

خب باید فکر کنم😕 یا میتونید مثلا برید بیرون دور دور ، از درس خوندن فرار کنید ، وقتی اومدید کتاب و این پک کنار هم باشند و سوپرایز بشید و بشینید مثل بشر درس بخونید