2737
2734
عنوان

کارتکس

220 بازدید | 6 پست

خانوما سلاممم.ببخشید من میخواستم بدونم کارتکس افسر میدونید‌تا چن‌وقت‌ اعتبار داره.

اخه‌من سال۹۷ رفتم برا گواهینامه دیه ولکردم بعد گفتن برج ۹ باطل میشه بعد بخاطر کرونا ۱ ماه تمدید شد تا اخر ده دقیقا همین روز من قبول شدم ازمون شهرو حالا میکن اسمت خطا میده خیلی میترسم

فکر میکنم ۲ سال باشه.چجوری بودمن امروز رد شدم😭میشه منم راهنمایی کنی؟

کرونا به ما ثابت کرد که نزدن ماسک😷 باعث فراگیری این ویروس میشه.پس دوست روشن فکری که میگی حجابم،اخلاقم،عقایدم به خودم مربوط میشه.اصلا این طور نیست ،تودربرابر همه افراد جامعه مسئول هستی😔تومسئول آمارخیانت،طلاق،آمارازدواج و....هستی.  خواهرم عکس 📸بی حجاب تو دراینستا قلب یک جوان رو به لرزه درمیاوردلطفا مراعات کن خواهرم برادرشوهرتو برادرت نیست که بااوراحت باشی. درنهایت اینکه مافقط ازاروپا برهنگی اش رو آموخته ایم ولی پیشرفت علمی ،و....یادنگرفتیم.برعکس بیگانگان تمام علوم ازجمله طب ،دین ،نجوم و🎓🔭🔬📚💡💼📊💉💊⚖️.... مارو فراگرفتند.دوست عزیزبهای تو خیلی زیاد است خودت رادرفضای مجازی ارزان نفروش ،بهای تو بهشت است🌺🏞⛰️.❌کاشت ناخن مانع وضو هست ونمازراباطل میکندگفتم که بدانی❌.تویی که دای امضامو میخونی 😉میدونم که یک زن فهمیده ای هستی.🙏(این امضا برای خودم واین کاربریه بقیه موارد از امضام کپی کردن البته با رضایت خودم )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برو از خود اموزشگاه بپرس. همون روز بعد از قبولی باید بری اموزشگاه و مدارکت رو تحویل بدی و گواهینامه خودش میاد دم در. افسر اون روز رو تایید کرده و اگه مدارکت کامل باشه کاری به تاریخ کاردکس نداره

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

تازه اگه تاریخش هم رد بشه اموزشگاه نباید برگه ازمون برات صادر کنه. وقتی صادر کرد و شما هم ازمون دادی مشکل از جای دیگه س

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

۲ سال اعتبار داره 

من سال ۹۵ رفته بود ، یه مسایلی پیش اومد ولش کردم ، باطل شد 

امسال رفتم تمدیدش کردم ولی نمیدونم چند ماهه تمدید شد ، گرفتم 

نگران نباش ، آموزشگاه درستش می کنه چون اگه باطل شده بود نباید اجازه آزمون بهت میداد

و خدایی که به شدت کافیست🧡💛💚