2737
2734
عنوان

چه طوری به بابام بگم؟

818 بازدید | 110 پست

سلام  وقت همگی  بخیر  ۲۰سالمه رو  چونه و  سینه هام موهای زائد در میاد هرچه  قدر  ب مادرم میگم منو ببر دکتر  قبول نمیکنه 

و میگه خودت  ی جوری ب بابات بگو و اینا 

حرف آخرش هم اینه صبر کن  ازدواج کنی بعد هرکار دوست داشتی بکنی 

ولی  ریش  در میارم دیوونه م میکنه  چه طوری صبر کنم 

کم مونده  برم با  سگ های خیابون ازدواج کنم  که خلاص شم   خانوما  شما ب دادم  برسید  چیکار کنم  ؟؟؟؟بخدا دارم گریه میکنم  

شرایط  تنهایی دکتر رفتنم ندارم که سه چهار ساعت  خونه نباشم 

ماهی هفتاد تومن جمع کن فقط برای یه ساعت از خونه بزن بیرون تا لیزر کنی

اتفاقا مردا اصلا پیچیده نیستن بهت زنگ نمیزنه؟ دوست نداره🤌 سر قولش نمیمونه؟ دوست نداره👎رفتاراش تناقض داره ؟ یکی دیگه رو داره👎 فقط وقتی کارت داره زنگ میزنه ؟ داره ازت استفاده میکنه👌 الکی دعوا درست میکنه ؟ داره بهت خیانت میکنه💯 روت سرمایه گذاری نمیکنه ؟ چون فکر میکنه ارزششو نداری👌‏ با خانوادش آشنات نمیکنه ؟ فرد مورد نظرش نیستی بیش‌تر از پنج ساله باهاش بدون حلقه و ازدواج؟ هنوز داره دنبال فرد مورد نظرش میگرده🤙 مردا با رفتارشون حرف میزنن نه با کلمات🤌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پریودات منظمه؟اضافه وزن؟جوش؟

احتمال میدم کیست تخمدان داری...هزاریم درمان کنی اون موها رو تا کیست رو درمان نکنی باز درمیاد.

طب سنتی ب کیست عاللللی ج میده

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
2738
احتمالا تیرویید داری  چرا دکتر نمیبره مامانت؟

میگه  خوب نیست دختر  بره دکتر زنان !

بعدشم میگه من  ب بابات  بگم چیشده؟  خودت  بهش توضیح  بده 

خودمم نمیدونم کلا چی بگم 

ببین عزیزم شما باید با پدر و مادرت مثل یه دوست مهربون باشی

خیلی منطقی بگو بابا جون من دارم ریش در میارم موهای زائد درآوردم باید برم از بین ببرمشون وگرنه میمونه سبز و زشت میشه 

و این که با مادرتون به دکتر زنان مراجعه کنید حتما به خاطر این موهای زائد، احتمالا کیست دارید عزیز دلم

برو دکتر زنان احتمالا تنبلی تخمدان یا پلی کیستیک داری ...خودتو بزن ب دل درد تا بری دکتر زنان بعد دار ...

چه طوری  برم دکتر زنان ؟

میترسم  تنهایی بدون  مادرم  برم   یکی  ببینه  با خودش  فکر کنه واسه  معاینه  بکارت اومدم 

2706