2726
عنوان

مامانایی ک شیرخوار دارین کمک

40 بازدید | 8 پست

دخترم شیر خشکیه..شیر خودم خیلی کمه..نان بهش میدم اولاش خوب میخورد و وزن میگرفت الن نمیخوره اشتها نداره و وزن گیریشم متاسفانه کم شده بنظرتون شیرشو عوض کنم اپتامیل چطوره؟شکمشم  دوسع روزی یه بار کار میکنه

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

احتمالا بخاطر دندون درآوردن نیست؟

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چندماهشه

دوماه

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
اپتامیلم خوبه  ببلاکم بچه ها دوست دارن خودت یبوست نداری احیانا؟

ن اصلا

احتمالا بخاطر دندون درآوردن نیست؟

ن هنوز دوماهشه