2733
2734

سلام 

من و همسرم همشهری نیستیم 

بله برون و عقدم مراسمی نداشتیم در حد ی لباس پوشیدن ساده و رفتن محضر تو شهر همسرم

حالا بحث عروسی ک شده اونا زیر بار عروسی تو شهر ما نمیرن 

میگن آرایشگاه و آتلیه و همه چی تو شهر خودشون باید باشه 

ما طایفه داریم 

اصلا آقا بحث کرونا رو در نظر نگیریم آبرومون میره اگه اینجا ی جشن نگیرن 

هیچ کسم از شهر ما پا نمیشه بره شهر اونا 

از طرفی خانواده ام هم جهیزیه ای بهم ندادن و خودم دارم با وام ازدواج خرید میکنم خب منم آدمم آرزو دارم 

میخوان همه چیزو سمبل کنن بره‌

خیلی تحت فشارم بخدا

ذاتا هرکس بخواد هزینه عروسی رو پرداخت کنه مکانش رو مشخص میکنه

اتفاقا مردا اصلا پیچیده نیستن بهت زنگ نمیزنه؟ دوست نداره🤌 سر قولش نمیمونه؟ دوست نداره👎رفتاراش تناقض داره ؟ یکی دیگه رو داره👎 فقط وقتی کارت داره زنگ میزنه ؟ داره ازت استفاده میکنه👌 الکی دعوا درست میکنه ؟ داره بهت خیانت میکنه💯 روت سرمایه گذاری نمیکنه ؟ چون فکر میکنه ارزششو نداری👌‏ با خانوادش آشنات نمیکنه ؟ فرد مورد نظرش نیستی بیش‌تر از پنج ساله باهاش بدون حلقه و ازدواج؟ هنوز داره دنبال فرد مورد نظرش میگرده🤙 مردا با رفتارشون حرف میزنن نه با کلمات🤌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خونواده ی عروس ک همیشه جهیزیرو میگیرن ..الهی خیلی سخته خودت داری میگیری ..مگ کجایی همسرت اونقدر لجبا ...

بخدا خیلی سختمه 

خودم دارم قسطشو میدم 

از طرفی خواهرم ک میخواد ازدواج کنه میگه من زیر بار قسط جهیزیه نمیرم 

هرچقدرم من سر و صدا میکنم هیچ کس گوش نمیده 

از هر دو طرف تحت فشارم

2738
کسی که زبون نفهمه باید مثل خودش باشی..اول زندگی باید میختو بکوبی ...اگر نکوبی دیگه از دستت در میره ز ...

الان من چکار کنم 

شوهرم میگه ی آرایش ساده بکن پیش فامیلات میگم من چطور آرایش ساده کنم با لباس عروس 

گفتنش آسونه  چکار کنم  گیر ی خانواده معذرت میخوام خسیس زبون نفهم افتادم

عزیزم من تو فامیلامون زیاد دیدم که میرن مثلا از یه شهر دیگه زن میگیرن مثل پسر داییام یکی از دامغان گرفت یکی از ملایر یکی از گرمسار یکی از کرج ولی واسه همشون داییام تو تهران عروسی گرفتن و فامیلای عروس اومدن تهران حتی پسر عموی مامانم از خوزستان زن گرفت ولی اونم تهران عروسی گرفت روالن عروسی تو شهر داماد گرفته میشه چون خرج عروسی مال داماده 

عزیزم من تو فامیلامون زیاد دیدم که میرن مثلا از یه شهر دیگه زن میگیرن مثل پسر داییام یکی از دامغان گ ...

عزیزدلم درک میکنم 

ولی ما اینجا طایفه ای هستیم 

رسم داریم ک تو شهر خودمونم داماد باید عروسی بگیره 

اینا ب این خاطر میگن ک تو شهر خودشون شاید ب جرات میگم ک ۴۰ نفر بیشتر نمیاد و خرجشون کم میشه 

عزیزدلم درک میکنم  ولی ما اینجا طایفه ای هستیم  رسم داریم ک تو شهر خودمونم داماد باید عر ...

در مورد این مسائل مهم باید بابات با همسرت و پدرشوهرت حرف بزنه عزیزم و قائدتا تکلیف این مسائل تو شب قبل از بله برون مشخص میشه ولی من کاملا درکت میکنم خیلی دوران پر استرسی رو داری میگذرونی یه پیشنهاد هم واست دارم اگه از جشن عروسی همچین خوشت نمیاد و عروسی واست مهم نیست بگو پولشو بدن البته اگه قراره مدرشوهرت عروسب بگیره اگه نه شوهرت قراره بگیره بگو عوضش طلا برات بخره عروسی که به دل آدم نباشه همون بهتر که نباشه عزیزم

در مورد این مسائل مهم باید بابات با همسرت و پدرشوهرت حرف بزنه عزیزم و قائدتا تکلیف این مسائل تو شب ق ...

ن والا عزیزم 

دوس دارم ی جشنی باشه ک ب دلم نمونه 

ولی اینقد ک مشکلات پیش میاد انگار بیشتر استرس داره تا خوشی 

ن والا عزیزم  دوس دارم ی جشنی باشه ک ب دلم نمونه  ولی اینقد ک مشکلات پیش میاد انگار بیشت ...

اون که آره عروسی فقط استرسه بخدا منم موقع عروسیم خوش نگذشت بهم به همین خاطر فیلم عروسیمو یکبارم کامل ندیدم اینقدر که بدم میاد ازش کاملا درکت میکنم

2706