2726

پست زده مادرشوهرمو از خونه انداختم بیرون شوهرم اومد دعوام کرد جالبه عده ایم از کار خانم حمایت کردن و گفتن شوهره نباید دعواش میکرد من نمیدونم خانومی که این کارو کرده انتظار داشت شوهرش بیاد تشویقش کنه که مادرشو انداخته بیرون مثلا بگه حاضر شو شام بریم بیرون 

به شخصه شما رو نمیدونم ولی خودم کسی به مادرم بی احترامی کنه جوری میزنمش که خون بالا بیاره حالا فرق نمیکنه خانومم باشه یا خواهرم باشه یا برادرم یا هرکس دیگه مادر یه چیز دیگه است و اون زحمتی که برای بچش کشیده را هیچ جور نمیشه جبران کرد

خودم به خانومم گفتم مادرت هر کاری باهات داشت لازم نیست هماهنگ کنی برو چون واقعا هیچ چیز در دنیا مادر نمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حالا شما جوش نکن داداش لابد یه کرمی ریخته بعضی مادرشوهرا نباشن بهتره 

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

اینجا مخل خالی کردن عقده هاس باور نکنید👍

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
درسته👏لطفا قفل کن الان دعوا میشه عزیز❤

مرده

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

شعور نشانه سخصیت آدم است  و متاسفانه

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85

شما تو این مسائل دخالت نکن ب مادرتون یاد بدین با زنتون درست رفتار کنه ک زنتم همچین رفتاری باهاش نداشته باشه بعضی مادرشوهرا نوبرن حیف اسم آدم ک بخوای بزاری روشون 

اگ میشه ی صلوات بفرستین قلب نی نیم سالم باشه ب سختی باردار شدم 
2706