2737
2734
عنوان

بنظرتون ازمن بدبختترم هست

403 بازدید | 29 پست

یبار قبلا طلاق رسمی گرفتم. اینبارم چندماهه طلاق عاطفی گرفتیم جداییمممممم. ازش بدم میاد دیگه. دلم شکسته.دلم خونه.خیلی تنهامممم. نه دوستی نه همزبونی

یعنیییییییییییی دوبار طلاق دارم تو سابقه درخشان زندگیممممممممم.  یعنی چرا زنده ام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم به هیچکس زندگی تو ربط نداره بیخیال شمردن شو

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
2728
چرا ازش بدت میااد

چرا بدم نیاد؟؟؟؟؟؟؟ 3ماه ترکم کرد!!!!!!!!..کلی پست چرت اینستاش میزاره بلاک کردم.تحقیرم کرد .کل فامیل فهمیدن اختلافمون جدیه

.انقدر بحث داشتیم نمیخاد ادامه بده.

5سال اذیتم کرد. بیکار بود خرجم نمیکرد.تادیروقت خونه نمیومد

شما شوهرت سه ماه ترکت کنه بره پیش خانوادش خوشت میاد؟

2738
اگه بچه نداری برو کیف دنیا رو کن بدون سایه ی سنگین هیچ نری

کدوم کیف دنیا جیگر. باید تازه از پدر مادر حرف بشنوم. ناراحتی شونو ببینم غصه بخورم. نه دوستی دارم برم بیرون. خواهر درست حسابی هم ندارم.

زندگیم شده دررررررررررررررس + گوشی

منم هستم یه بار طلاق رسمی و حالا هم یه ازدواج بدون علاقه که نه را۷ پس دارم نه پیش

اخ منم همین. ازدواج بدون علاقه خیلی بده. کاش زودتر جداشم. یمدت حالم بدمیشه .بعد خوب میشم دوباره.

چرا بدم نیاد؟؟؟؟؟؟؟ 3ماه ترکم کرد!!!!!!!!..کلی پست چرت اینستاش میزاره بلاک کردم.تحقیرم کرد .کل فامیل ...

عزیزم به این نگوبدبختی این اتفاقه که ممکنه براهمه پیش بیادتوکل کن به خدا عزیزم من چی بگم از اوله ازدواجم مریضم همش این دکتر اون دکتردوتاسقط روزی ۳۰چهل بار میام دستشویی دگه ن زانو دارم ن کمرخواهش میکنم توکل به خدا باشه من اینقدر دارم سختی میکنم فقط منتظرمعجزه ازخداهستم پس آبجی جون ناراحت نباش خدار شکر که سالمی

چه اشکال داره اگه به آخر خط رسیدید و نمیشه برای زندگیتون تلاش کرد طلاق بگیر

تو فامیلمون ی دختر ۴بار طلاق گرفت اینقد خوشم میاد از اعتماد بنفسش سرشو بالا میگیره و همجا می‌ره و درستش هم همینه تازه می‌گفت اگه مورد خوب باشه حاضرم

اولین شوهرش با پسر عموی خود من ازدواج کرد

تو فردایی ،همانی که باید بخاطرش زنده بمانم!
2706