2733
2734
عنوان

زنداداشم جواب تلفنمو نمیده

290 بازدید | 16 پست

پسر داداشم خورده زمیت تو کوچه دستش شکسته بستن دستشو یسالشه . 

هرچی زنگ میزنم حالشوبپرسم جوابمو نمیده

مامانم میگ حوصله ندارن با این من خیلی احترامشو دارم 

بنظرتون پیامم بده بهش تو تل یا نمیخاد وقتی دوبارجوابمو نداده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پیام بده بگو میخواسم احوال پسرتو بپرسم و فلان حواب تلفن ندادی حالش چطوره

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

زنگ بزن یا پیام بده حتما مشغوله بچه هست نتونسته جواب بده

هیچ وقت بابت چیزهایی که پدر مادرت نتونستن برات فراهم کنن گلایه نکن... چون احتمالا چیزهایی که برات فراهم کردن، همه ی چیزی بوده که داشتن... 
2738

پیام بده از محبت خارها گل میشود  

زندگی اتفاقی نیست 😊بلکه پاسخی در برابر بخشش هاو داده های شماست😍🥰زندگی صدا و آهنگ خودتان است🥰هر بعد از زندگیتان بازتاب نیت و افکار شماست 😍🤔شما خالق زندگیتان هستید!😇😇😇

شاید وقت نکرده به گوشیش نگاه کنه نمیدونم

اخه بچه ی منم یازده ماهگی پاش شکست من خیلی ناراحت بودم حوصله ی خودمم نداشتم 

بزار فردا یه بار دیگه زنگ بزن شاید جواب داد

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
نه زنگ نزن.. سنگین باش

وا بچه برادرش دستش شکسته بخاطر اونم شده باید احوالش رو بپرسه

شب زنگ بزن داداشت با زنداداشت هم حرف بزن 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

بچه خواهر مادرم فوت شده عروس ما که انقدر بیشعوره زنگ نزده تسلیت بگه با اینکه مامانم احترامش رو خیلی داره باز هم مامانم میگه ولش کن حالا اگه ما بودیم شوهر و مادر شوهر جرمون می دادند

وا بچه برادرش دستش شکسته بخاطر اونم شده باید احوالش رو بپرسه شب زنگ بزن داداشت با زنداداشت هم حرف ب ...

شمار‌ش افتاد.. زنگ. هم زد.. اگر دستش بند باشه خودش تماس میگیره نباشه هم معلوم هست خانوم شما نظر تو رو نظر بقیه ریپلای نکن شاید کسی خوشش نیاد 

2706