2733
2734
عنوان

بی چک ی روز مفتی ی روز مثبت

251 بازدید | 58 پست

سلام دوستان خوبین . بچه ها من ۱۳ روز عقب انداختم سابقه نداشتم ۱۳ روز عقب بندازم  بی بی چکم پری روز منفی شد  دیروز صبح با اولین ادرار  سریع خط تی  رنگ گرفت اما گرفت . حالا باز گذاشتم منفی شد گیج شدم بخدا  دارم دیونه میشم  میرم میام بی بی چک  خط انداخته میبینم میگم یعنی بار دارم 

عزیزم من دو بار بی بی چک زدم منفی شد آخر بعد دوماه رفتم آزمایش دیدم باردارم برو آزمایش بده

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
 علائم بارداریت چی شد 

نداشتم فقط پریود نمیشدم فکر کردم بخاطر کیسته ماه اول جدی نگرفتم ماه دوم هم کرونا گرفتم گفتم برم دکتر بقیه رو هم مریض میکنم دیگه بعد دوماه تا تست کرونام منفی شد سریع رفتم آزمایش دادم مثبت بود دکتر برام حساب کرد ۸ یا ۹ هفته گذشته بود بدون علایم

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
 می ترسم آزمایش بدم اما بخوره تو ذوق شوهرم 

عه چه حرفیه برو ببین بارداری یا نه ویتامینهات رو شروع کنی

میشه علایم باردارین برام بگی 

ببین خنده دارش همینه تو اون دوماه که نمیدونستم هیچ علایمی نداشتم تا حواب آزمایش اومد تا دیدم مثبته همونجا حالت تهوع داشتم تا الان😂😂

2706