2733
2734
عنوان

ینی شما باشید دلتون میاد که

325 بازدید | 29 پست

یه دوست ، یه خواهر ، یه هموطن  بخواد واسه رفع مشکلش دعاش کنید و شما دعا نکنید؟ شاید از دعای شما و دلهای پاکتون مشکلش حل بشه!

یه نفر ۵ میلیون پول به ما داده بود ، الان میگه باید جای اون ۵ میلیون به نرخ روز باید حدود ۴۰ میلیون بدی ! ۵ میلیونشم دادیم بهش اما اون ول کن نیست و شب و روز اعصابمون بهم ریخته و به شوهرم میگه میرم به پدرخانومت میگم و میام در خونت ابروتو میبرم و .... 

جالب. اینجاس که یه دوست خیلی نزدیکم هس 

.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم مگه مدرکی چیزی دستش دارید که نگرانید!،

خب قبل از اینکه اون بگه، خودتون دستشو برای پدرتون رو کنید

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

یکی از اقوام خیلی نزدیک منم ضمانت یکیو برا وام یه میلیاردی کرد طرف بعد ده سال هنوز تسویه نکرده باید ۶ میلیارد بده الان دو ماهه انداختنش زندان بخاطر ضمانت😕

🥀این شهر شهرِ قصه های مادر بزرگ نیست که زیبا و آرام باشد ، آسمانش را  هرگز آبی ندیده ام ، من از اینجا خواهم رفت...و فرقی هم نمی کند که فانوسی داشته باشم یا نه ؛ کسی که می گریزد از گم شدن نمی ترسد...🥀
۵ میلیونو چن وقت پیش گرفتید قرار بود چن وقته بهش برگردونید؟

چن وقت دست ما بود ، اما خب دوست بود ، قرار نبود اینجوری سود بهش بدیم‌، وگرنه میرفتیم نزول میکردیم‌و از غریبه پول میگرفتیم همون اول

.
یکی از اقوام خیلی نزدیک منم ضمانت یکیو برا وام یه میلیاردی کرد طرف بعد ده سال هنوز تسویه نکرده باید ...

بنده خدا 

چه بد☹

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
2738
بنده خدا  چه بد☹

آره🙁

التماس دعا، جانبازه و قرص اعصاب میخوره سنشم بالاس، خیلی آبرو داره😕

🥀این شهر شهرِ قصه های مادر بزرگ نیست که زیبا و آرام باشد ، آسمانش را  هرگز آبی ندیده ام ، من از اینجا خواهم رفت...و فرقی هم نمی کند که فانوسی داشته باشم یا نه ؛ کسی که می گریزد از گم شدن نمی ترسد...🥀
عزیزم مگه مدرکی چیزی دستش دارید که نگرانید!، خب قبل از اینکه اون بگه، خودتون دستشو برای پدرتون رو ک ...

نه عزیزم ، اصلا هیچی ینی اگه شوهرم میخواس میتونس بگه اصلا پولی به من ندادی و پس نمیدم‌بهت همون ۵ تومن رو هم ! ینی هیچ مدرکی نداره ولی ما بخاطر خدا پولش رو پس دادیم و زیرش نزدیم چون نمیخاسیم حرام باشه ، ولی الان عصابمون رو بهم ریخته با حرف و تلفن و پیعام و ...

.
یکی از اقوام خیلی نزدیک منم ضمانت یکیو برا وام یه میلیاردی کرد طرف بعد ده سال هنوز تسویه نکرده باید ...

ای وای ! 

لطفا حل مشکل ما هم دعا کنید تا از حرف و پیغام و پسغام‌و ابرو ریزی ناحق راحت بشیم

.
آره🙁 التماس دعا، جانبازه و قرص اعصاب میخوره سنشم بالاس، خیلی آبرو داره😕

ایشاالله خدا مشکلش رو زودتر حل کنه 😔😔😔

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….

بهش بگو صداتو ضبط کردم ، به جرم ایجاد مزاحمت،تهدید ، ارعاب،  زورگیری، اخّاذی ، و  اعاده ی حیثیت  و عدم تامین جانی ازت شکایت میکنم . و اگر ادامه داد واقعا اینکار رو بکنید. البته اثبات با مدعیه. پس واقعا تلاش کنید شاهد یا شهودی داشته باشید یا دستکم صداشو در حین تهدید به مزاحمت و اخاذی و ارعاب ضبط کنید

ای وای !  لطفا حل مشکل ما هم دعا کنید تا از حرف و پیغام و پسغام‌و ابرو ریزی ناحق راحت بشیم

حتما عزیزم🌹

نه عزیزم ، اصلا هیچی ینی اگه شوهرم میخواس میتونس بگه اصلا پولی به من ندادی و پس نمیدم‌بهت همون ۵ توم ...

پس برای چی اجازه میدید بره روی اعصابتون 😳

بگید قرص گرفتیم، نزول که نکردیم با سودش پس بدیم اونم اینهمه🙁

هرکاری میخواد انجام بده، اونم میدونه شما از آبروریزی میترسید، دست گذاشته روی نقطه ضعفتون

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2706