2410
2553
عنوان

منم شدم عین جاریم،اوایل مسخره ش میکردم حالا شدم عین خودش

| مشاهده متن کامل بحث + 828 بازدید | 46 پست
براش دعا کن حتی اگع واقعا رو زبونت نمیاد کم کم حسادتت از بین میره ننم اینطور بودم خیلی عذاب میکشیدم ...

توجمع وقتی ازون تعریف میکنن چطور رفتارمیکنی؟؟چطور دعامیکنی ک ابن حس حیادتت رفع شد؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همه یه درصدی دوست دارن بالاتر و بهتر باشن این طبیعیه اما اینکه تمام فکر و مغزت بشه این موضوع،نگران ...

اره همه فکرم اینه

مثلا ناخواسته بچه دومم حاملم

ناراحتم نکنه اون بچه ش دنیا بیاد یه کار بهتری از من بکنه

نودم فحش میدم که چرا زود اوردی..صبر میکردی اون میاورد میرفتی میدیدی بعد بچه دومت میاوردی

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش
2720
همونقدر که جاریت رو مخ شما بود شما یادت بیاد و سعی کن رو مخ خودت و بقیه نباشی عزیزم زندگیتو بکن بذا ...

تو جمع رفتار بدی ندارم

فقط خودم مدام درگیرم

مدام لباس عقد خودم با لباس این مقایسه میکنم

یا ناراحتم بچه اوردم که نکنه اون بعدا یه کاری کنه منم دلم بخواد انجام بدم و نتونم

کلا درگیرم

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش
اره همه فکرم اینه مثلا ناخواسته بچه دومم حاملم ناراحتم نکنه اون بچه ش دنیا بیاد یه کار بهتری از من ...

خخخخ واقعا دیگه شورشو درآوردی عزیزم ببین چی دلت میخواد و چه جوری لذت میبری این از نظر بقیه خیلی مهم تره

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2714
اینکه آدم دلش بخواد از همه سردر باشه طبیعیه،ولی حسادت قضیه ش فرق میکنه.همون فرق غبطه و حسادت 

یه جاری هم بعد من میخواد بیاذ

نیومده درگیرم نکنه اون عروسیش از من سر تر باشه و این حرفا

سعی میکنم همه چی به نحوه احسنت انجام بدم نفر بعدی که میخواد انجام بده عین من تقلید میکنه،واقعا همین ...

خوشی زده زیر دلت دختر

اگه یه مشکلی یا یه اتفاق خاص تو زندگیت داشتی،اصلا دیگه به این چیزا فکر نمیکردی

منم همیشه از کم کاری های خانواده شوهرم،نسبت به خودم و جاری که دارن میرن خاستگاریش،و کارایی که برای اون پسرشون کردن و برای شوهر من نکردن،همش رو مخم بود

تا اینکه یه نی نی اومد تو دلم

انگار دیگه هیچکدوم اون رفتاراشون برام مهم نیس

مهم سلامتی بچم و خوشبخت کردن اونه

توجمع وقتی ازون تعریف میکنن چطور رفتارمیکنی؟؟چطور دعامیکنی ک ابن حس حیادتت رفع شد؟؟

هیچی منم ازش تعریف میکنم 

خیلی سخت به زبونم میومد اوایل ولی دقیقا چیزی رو که نمیخواستم داشته باشه رو از خدا براش میخواستم و تو دلم همدلی میکردم باش و میگفتم اونم یه انسانی مثل منه مثل انگار که خودم باشه براش از خدا میخواستم مثلا خدا بهش خونه بزرگ بده و.....

خخخخ واقعا دیگه شورشو درآوردی عزیزم ببین چی دلت میخواد و چه جوری لذت میبری این از نظر بقیه خیلی مهم ...

اره میدونم حالم بده

شاید واقعا اونا مقصرن

از بس هر چی خریدم عینش خریدن،دنبال اینم از همشون سزار باشم

کاری کنم کسی نتونه انجام بده

اره میدونم حالم بده شاید واقعا اونا مقصرن از بس هر چی خریدم عینش خریدن،دنبال اینم از همشون سزار با ...

🙄🙄خدایااا 

دلبر ناب دلم با چشای خوشگل مشکیت یکم یه نگاه ریز زیر چشمی به من بنداز که من دیوونه شم ای واای من...😍
2706