2410
2553

بهترین سازنده بنظرتون کدومه؟

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
مانترا چیه

یه سری موسیقی که تاثیرمیذاره روی روح و بدن و..

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
من استفاده ڪردم جانم البتہ همراه با مانترا سابم گوش میدادم ... حالا نمیدونم نتیجم از مانترا بوده یا ...

واسه چه موردی استفاده میکردی؟ من میخوام مانترا دفع سحر و امواج منفی گوش بدم . لازمه تاکیدات مانترا رو بگم؟

واسه چه موردی استفاده میکردی؟ من میخوام مانترا دفع سحر و امواج منفی گوش بدم . لازمه تاکیدات مانترا ر ...

من منتظر یہ اتفاقے بودم ڪ بیوفتہ واسم چن سال منتظر بودم و اینڪہ اصلا امید نداشتم اتفاق بیوفتہ ینے تا این حد غیر ممڪن بود ... اما شد (: 

نـ جانم مانترا ها نیاز بـ تڪرار ندارن ینے اصلا درستم نیس ڪ بخواے تڪرار ڪنے با خودت ... اصلا تڪرار نڪن تو ذهنت یا زیر لب

مـاه اگہ میخندید شبـیہ تـو مـیشد 💫💛
من منتظر یہ اتفاقے بودم ڪ بیوفتہ واسم چن سال منتظر بودم و اینڪہ اصلا امید نداشتم اتفاق بیوفتہ ینے تا ...

اها مرسی . 

تبریک میگم انشالله همه به ارزوی قلبی شون برسن❤🌹

2714