2737
2734
عنوان

چرا بعضی مردها مارو دست پایین میبینن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لابد دور و برش دختر و زن موفق نبوده ، واسه همین براش عجیبه بعضیام کلا تفکرشون اینه که زن و دختر نمیت ...

اطرافش زن شاغل نیست اگه باشه در حد منشی و دستیار و ....

هردو  روش رفتار و اخلاق و همچنین زندگی کردن را تغیر بده تا مخ شوهرت هم هنگ کنه  که خانمها  همزمان دو کار 

را با هم میتونن انجام بدن  بعضی خانمها  خودشون را کوچک نشان میدن   با ایمان و اراده قوی  به خود  پیش به سوی آینده بهتر 

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85
2728

کلا مردا همینطورن.خودشون رو از همجنساشون هم بالاتر میبینن

اگه باورم نداشته باشن تو زبون کم نمی یارن

برات مهم نباشه

باید خیلی زمان بگذره تا تواناییهاتو باور کنه وبه زبون بیاره

احتمالا خانم های اطرافش خیلی منفعل هستن ک راجع ب همه پایین فکر میکنه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738
اطرافش زن شاغل نیست اگه باشه در حد منشی و دستیار و ....

خوب همون دیگه، ولی بازم الان دیگه خیلی زیادن زنها و دخترای موفق که همه هم دارن میبینن موفقیتهاشونو عجیبه که این آقا اینقدر تعجب کرده.

احتمالا خانم های اطرافش خیلی منفعل هستن ک راجع ب همه پایین فکر میکنه

خانمهای اطرافش خانه دارن 

از اونا که به خودشون میرسن مهمونی و تفریح میرن 

اگه هم کسی شاغل دورش باشه در حد منشی و..

چون خانمای اطراف اش خودشون رو دست کم میگرفتن یا اینکه آقایون اطراف اش خانما رو دست کم میگرفتن  و این ذهنیت واسش شکل گرفته که باید خانما رو دست پایین بگیره

😍الحمدالله کما هُوَ اهلُه 😍👩🏻‍⚕️
2706