2737
2734
عنوان

طلا کشید بالا

354 بازدید | 26 پست

چند روز کشیده بود پایین خوشحال بودیما گفتیم داره ارزون میشه

تو نوبت عصر سوپرایزمون کرد یهو کشید بالا

امروز صبح ۹۲۲تومن بود عصر شد ۹۶۸تومن😕😕😕😕

شاید نوسانه

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزار هی بکشه بالا پایین بی ناموس

انگار نفرین کرده اند این خاک را، اجداد ما😔تابوده زاری بوده و تا مانده غم در یاد ما. ما نسل بازی خورده ایم، آتش به پر هامان زدند. یاغرق سیلابیم وجنگ یازیر آواریم و سنگ. انگار نفرین کرده اند این خاک رااجداد ما
2731

بااجازه اسی گل اینوبرام گزارش بزنین ممنون 🙏https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=5005613&slug=دخترخاله-ام-به-شوهرش-خیانت-میکنه&postId=154218371

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2738

اخه به ظریف کارت زرد دادن بخاطر برجام بخاطر اونه.امیدواری برا برجام بود ‌که داشت میکشید پایین.

انجام پروژه ها و تحقیق های دانشجویی با قیمت توافقی و تحویل در کمترین زمان ممکن

طلا چیه خدا کنه دوباره ارزونی بسه من بتونم گوشی اپل ۱۲ بگیرم ۱۲۰ گرم طلا دارم این مسخرا بازیا واسه خالی کردن جیب مردمو طلا وبورس کشیدن پایین دو قرون درامد مردمو بکشن بالا 

2706