2726

تاثیر داره واقعا؟ من پیام دادم جواب ندادن فعلا

آرزوی من ، آمدن توست💕💙عزیزترین آرزویم؛ بیا و رویاهایم را سروسامان بده👼🏼 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره اره ..شما تجربه ای دارین ؟

گلم شما تاپبک آخر منو خوندین الان یادم اومد ،گلم خیالت راحت باشه از پکیج ،عالیه ،امروز ی خانمی پیام داده بود که بعد ۱۲ سال نازایی با پکیج باردار شده 

2728
گلم شما تاپبک آخر منو خوندین الان یادم اومد ،گلم خیالت راحت باشه از پکیج ،عالیه ،امروز ی خانمی پیام ...

خودتونم با اون پکیج باردار شدی؟؟؟ تو اینستا اینجور چیزا زیاده نمیدونم چیکار کنم ولی پیام دادم فعلا جواب نداده

خودتونم با اون پکیج باردار شدی؟؟؟ تو اینستا اینجور چیزا زیاده نمیدونم چیکار کنم ولی پیام دادم فعلا ج ...

بله گلم من با مشکلات زیاد نازایی و بعد دو سال اقدام و دیگه دکتری نبود که نرم و دکترا گفته بودن خودم هیچوقت طبیعی باردار نمیشم فقط ای وی اف اونم احتمال موفقیشت کمه ،دومین ماه استفاده از پکیج باردار شدم الان هفته ۹ هستم 

بله گلم من با مشکلات زیاد نازایی و بعد دو سال اقدام و دیگه دکتری نبود که نرم و دکترا گفته بودن خودم ...

عزیزم😍من همین ماه ای وی اف کردم منفی شد 

خیلیا بودن بعد چند تا ای وی اف منفی با استفاده از پکیج باردار شدن ،شما پیشش مشاوره شدی ؟

اره قراره فردا واتساپ پیام بدم بهشون

انشالله به زودی نتیجه بگیری و بیایی همین تاپیک بهم خبر بارداریتو بدی 

انشالله

انشالله به زودی نتیجه بگیری و بیایی همین تاپیک بهم خبر بارداریتو بدی 

شادی جان من از ماما پکیجو گرفتم امروز روز اول پریودمه امروز تهیه کنم شروع کنم.. از همین ماه میتونم اقدام کنم؟

شادی جان من از ماما پکیجو گرفتم امروز روز اول پریودمه امروز تهیه کنم شروع کنم.. از همین ماه میتونم ا ...

بله عزیزم تا فردا تهیه کن و شروع کن ،پیاز درمانی هم اگه پرولاکتینت بالا نیست حتما انجام بده ،بیشتر مواردی که خودش تو جمع بندی بهش اشاره کرده که از همه مهمتره حتما رعایت کن ،همسرت هم باید از حلوا و معجون و مکمل ها استفاده کنه 

بله عزیزم تا فردا تهیه کن و شروع کن ،پیاز درمانی هم اگه پرولاکتینت بالا نیست حتما انجام بده ،بیشتر م ...

حلوا و معجون شماره یک تهیه کنم کافیه؟؟؟ شما کدومارو رعایت کردی ... البته من عفونت و تنبلی ندارم 

2706