2726
عنوان

بنظرتون رفتار من اشتباس يا شوهرم

925 بازدید | 35 پست

اول از همه بگم من خيلي روي وسايل حساسم و به شدت اقتصادي ولي همسرم ن دستو دلبازه من براي ورزش دوچرخه ميخواستم خلاصه مجبور شديم پول دوچرخه رو نصف نصف بزاريم و بخريم ك جفتمون استفاده كنيم بلافاصله بعد از خريد رفتيم خونه خراهرش دوچرخه سايز ٢٦هس و براي بچه ٨و١٠ساله خب بزرگه پاشون ب زمين نميرسه داد جفت خواهر زاده هاش سوار شدن خب پاشون ب زمين نميرسيد ك هي ترمزو نگه ميداشتن لاستيكو از كجا تا كجا روي زمين ميكشيدن خب آدم چيزي ك تازه خريده دلش ميسوزه ديگه چيزي نگفتم تا اينكه ديدم هر وقت ميريم خونه خواهر شوهرم بچه هاش ميگن دايي دوچرخه رو نياوردي بيار ميخواييم بازي كنيم با اينكه خودشون دوچرخه كوچيك دارن ولي جمع كردن نميدن بچشون بازي كنه حتي دوچرخه باباشونم حق ندارن وردارن چون خراب ميشه  كهبعد شوهرم بهشون گفت سري بعد ميارم بازي كنيد ك من با لحن ملايم گفتم اون دوچرخه مناسب سن شما نيس ب درد بازي نميخوره برا ورزشه كه خوار شوهرم بلا شوخي گفت عروس انقدر خسيس نباش ببين كرونا اومده معلوم نيس كي بگيريم بميريم كه هيچي نگفتم بهش ك اومديم خونمون شوهرم دعوام كرد ك حالا نميخواست حيثيت آدمو ببري زبون بيايي 

پسرم عشقم دخترم دنيام 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حق با شماست 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

حق داری 

خودشون دارن باید از مال خودشون استفاده کنن حالا اینکه بیان خونه شما سوار شن باز قابل قبوله ولی اینکه هر سری میرین با خودتون خرکشش کنین ببرین ک اینا میخوان دوچرخه خودشون نو بمونه ب نظرم خوب نیست

لطفا یه صلوات برای حل مشکلاتم بفرست آجی بگو منم واست صلوات بفرستم ایشالا مشکلات هممون حل شه ب واسطه دعا برای همدیگه❤
خسیسی خب،والا عموم ps5خریده کل خاندان صبح تا شب بازی میکنیم باهاش زنش چیزی نمیگه

خوب خودشون دوچرخه دارن . اگر نداشتن اره. بعد اگر برن خونه شون بهشون می ده نه که بیاره خونشون بازی کنن

بنظرم میتونستی اونجا نگی رفتید خونه با همسرت هماهنگ می‌کردید که دیگه نبرید اونجا. بعد من درک نمیکنم میگید با شوهرم نصف نصف پول گذاشتیم وسیله خریدیم مگه زن و شوهر با هم نیستن؟ البته شما رو نمیگم کلا میگم. جسارت نشه

خسیسی خب،والا عموم ps5خریده کل خاندان صبح تا شب بازی میکنیم باهاش زنش چیزی نمیگه

عزیزم ps فرق داره یه بازی هستش ک گوهی و دسته جمعیش بیشتر کیف میده تا تنهاییش 

مام ۴ داریم همه بازی میکنن باهاش 

لطفا یه صلوات برای حل مشکلاتم بفرست آجی بگو منم واست صلوات بفرستم ایشالا مشکلات هممون حل شه ب واسطه دعا برای همدیگه❤

بااجازه اسی این تاپیکوبرام گزارش بزنین مهربوناهرکی زدلایک کنه الهی خوشبخت بشین💋https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=5005613&slug=دخترخاله-ام-به-شوهرش-خیانت-میکنه&postId=154218371

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2706