2733
2734
عنوان

کی میخواد براش فال بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1470 بازدید | 220 پست
بعد از یه دوره سختی و رنج که پشت سر گذاشتی به ارزوهات میرسی به زودی.پیروزی و موفقیت تو فالته.خبر خوب ...

برامنم بگیر

بایه صلوات آمین بگو دوست عزیز .خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم💕💕💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیز برای منم میگیری برات صلوات فرستادم 

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
نگران اتفاقی که باعث مشکل شده نباشید.این موضوع بعد از مدتی حل میشه.باید صبر کنی.تحولی که باعث بهبوده ...

اسی من لطفاااااااااا

تیکر رسیدن به ارزومه❤عشق فقط شکلات بحثم نباشه تمام  🍫🍫🍫میشه واس خوشبختی وعاقبت به خیر شدنم یه صلوات مهمونم کنی مهربون😍 خدایا حمایتم کن دستمو بگیر منم بتونم درسمو بخونم پرستاری قبول شم بشم یه پرستار مهربون:) ........،امیدوارم خدا چیزیو بهتون میده لذت داشتنش هم بده وگرنه هستن ادمایی که شکلات زیاد دستشونه ولی دیابت دارن 🌸🌸🌸
2738
من لطفا فاطمه ازدواج

مردی مسئولیت پذیر.زحمتکش و صبور.شخصیتی قابل اعتماد و ارام.مذاکره در مورد یک موضوع مهم مالی.

خودم برگام

کسی که میخواد بره دویدنو یادش بدید .یه لقمه نون پنیرم براش بزارید تو راه ضعف نکنه برگرده.
نیت کردم

تو دوره ی بی تکلیفی هستین و ماتو مبهوتی.شاید برای انجام کاری به تمرکز بیشتر نیاز باشد

کسی که میخواد بره دویدنو یادش بدید .یه لقمه نون پنیرم براش بزارید تو راه ضعف نکنه برگرده.
2706