2737
2734
عنوان

کی میخواد براش فال بگیرم

1470 بازدید | 220 پست

اگر اعتقاد داری بیا.در ضمن قرار نیست همش درست باشه .به جنبه فان برگزار میشه.و در یک جملس.نمیگم چه فالیه چون خیلیها نشنیدن بعد میان چرتو پرت میگن.هرکی خواست اول اسمشو بگه و نیتشو بگه اگرم خواست نیتشو تو دلش بگه.لزومی نداره اینجا حتما بنویسین.بگین بگیرم همین الان.به نوبت 

کسی که میخواد بره دویدنو یادش بدید .یه لقمه نون پنیرم براش بزارید تو راه ضعف نکنه برگرده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برای منم بگیر نیتم موفقیته اسمم فرزانه اس

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   
2738

م

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم
2706