2726
عنوان

چطوری ته ته چین و شطرنجی کنم؟ میخوام 2 رنگ باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 912 بازدید | 31 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس اون دومی اگه شطرنجی نیست چیه؟
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
فکر کنم اینظوری میشه درستش کرد شما برنجتو به 2 قسمت مساوی تقسیم کن یه قسمتشو زعفرانی یه قسمت هم سفید بعد یه حلقه با زعفرانی دور قابلمه درست کن حلقه ی بعدی که از قبلی کوچیکتره ردیف دوم با برنج سفید درست کن و همینطور ادامه بده اخرش که اماده شد ( بعد دم کشیدن ) قابلمه رو برگردون وقتی برنجتو برش زدی شکلش شطرنجی میشه
نگران فردا نباش خــدا از قبل آنجاست ... خدای مهربونم نذار هیچ زنی تو حسرت مادر شدن بمونه ...
2728
عزیزم متوجه منظورم شدی ؟ عین حلقه های تودرتو میشه اولی بزرگ دومی کمی از اون کوچیکتر سومی از اون کوچیکتر و ...
نگران فردا نباش خــدا از قبل آنجاست ... خدای مهربونم نذار هیچ زنی تو حسرت مادر شدن بمونه ...
رومئو اون عکسو خود من گذاشتم.
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
مهرانگیز عنوان تاپیکتو زدی ته چین بعد میگی ته دیگ! اینم عوض دستمون درد نکنه دیگه.
مهرانگیز جون البته من جای شما باشم آبی نمیزنم همون سفید باشه خوشگلتر میشه بازم هرجور دوست دارین اما روش کارش اینطوره که اول باید ازین مقواهای جعبه شیرینی که بهداشتی هستن و لایه داره چند تا نوار تهیه کنی و داخل ظرفت بذاری که بخش ها جدا بشن از هم اونوقت مواد رو بریز توی هر مربع و بعد 5 دقیقه بذار روی گاز یا داخل فر که ببنده بعد مقوا ها رو بردار و برنج رو بالاش بریز و دم کن
چی بگم والا
2706