2733
2734
هرکی بلده بگه یه رنگ زعفران + یه رنگ غذا ابی خریدم واسه امشب میخوام در واقع ته دیگش 2 رنگ و شطرنجی باشه
زندگی یعنی تکاپو ، زندگی یعنی هیاهو ، زندگی یعنی شب نو ، روز نو ، اندیشه ای نو ......
مهرانگیز جون من بلد نیستم اما جدی جدی میخوای آبی بزنی به غذات؟
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام فک کنم باید یه مقداری از برنج رو تو دوتا ظرف جدا با هر کدوم از رنگ ها مخلوط کنی بعد کف ظرف اصلی رو یه مقدار روغن بریزی و این برنج های رنگی رو به شکل شطرنجی بریزی زیرش،البته من خودم امتحان نکردم تا حالا
 من باید شاد باشم ،،.،..... به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشن 😊
2731
مهرانگیز برام جالب بود تو نت گشتم هیچی نبود فقط یه عکس بود که اونم مربوط به چیز دیگه ای بود
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
2738
ممنون عزیزم ببخشید صاحب تاپیک ما بی اجازه گفتمان کردیم
مهرانگیز نتیجه تلاشهام برای شما رو دیدی؟
2706