2737
2734

سلام میخوام بدونم حس و حال یه خانم بعد از سن میانسالی یا همون پیر زنیاش چطوریه مثلا ۴۳ سال به بالا فکر کنم دیگه دوران پیر زن بودن شروع بشه اصلا ذوق و شوق قبلشونا دیگه دارند ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هه :) مامان من ۴۷ سالشه. اصلا پیر نیست. همه میگن اصلا بهت نمیاد. خالمم ۵۲ سالشه ولی خدایی از من که ۲۷ سالمه جووون تره و البته بسیار هم به خودش میرسه. اما این دوتا دلشونم از من جوون تره. شاید زن جوانی دارن

2738
پیرزن یه اصطلاح عامیانست مفهومش همون میان سالگیه خب دیگه خانم بالا ۴۰سال دختر یا جوان که حساب نمیشه

چهل نمیدونم.ولی سی و هشتم الان همون حسی دارم که بیشت و هشت سالگی داشتم .ولی قبل بیست و هشت کاملا متفاوت بودم شادو.....

هه :) مامان من ۴۷ سالشه. اصلا پیر نیست. همه میگن اصلا بهت نمیاد. خالمم ۵۲ سالشه ولی خدایی از من که ۲ ...

من دیدم همه به هم میگن بهت نمیاد سنت اینقدر باشه بله با آرایش و گریم و بوتاکس و ژل مثل بازیگران سینمایی میشه پیرزن ۹۰ ساله را هم مثل ۳۰ سالها کرد ولی چروکیدیگیه پوست بدن و اسکلتو نمیشه مخفی کرد باید پیر زن شدنا همگی بپزیریم

به نظرم حتی خانم ۹۰ساله هم یک جوان حساب میشه ،چند سالته عزیزم؟!

به سه چیز تکیه نکن:  غرور،دروغ،عشق ،ادم با دروغ میتازد ،با   غرور می‌بازد ،با عشق میمیرد.      .دکتر علی شریعتی.             جانم فدای ایران 🇮🇷
2706