2726
چون نماز میخونده دلیل بر مومن بودنش نیست.همونطور که اخلاق مهمه، سر تعظیم فرو آوردن جلوی پروردگار هم ...

بله شما راست میگی منتهی براخودت این خانوم اگه نظر خودش براش فقط براش مهم بود نمیومد تاپیک بزنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه خدایی درسته نماز مهمه ولی نماز نخون خوب زیاد دیدم که به زن و بچش بشدت اهمیت میده و تایم میزاره

بله کاملا درسته 

من هردوشو تو خانوادم دارم 

خداراشکر همسرم نمازخون مومن و یه مرد خانواده دوست و بینظیرن 

ولی یکی هم داریم نماز نمیخونه و روزه نمیگیره متاسفانه، ولی یه مرد به تمام معنا چشم و دل و دست پاک و باوجدان و کاردرست 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2728
باریک االه فتوا هم میدی من خودم اینجوری میخونم ولی الان 80 درصد نمازامو میخونم یاد اون پیرمرد وحضرت ...

حدیثش هم هست.

آدمی که نماز وبخونه ونخونه وسبک بشماره گویی خدا رومسخره کرده

وقتی ارزش خودتو بدونی دیگه به آدما تخفیف نمیدی.🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺
خوشم نمیاد یه عالمه خواهر شوهر و جاری 

چی بگم والا 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
بله شما راست میگی منتهی براخودت این خانوم اگه نظر خودش براش فقط براش مهم بود نمیومد تاپیک بزنه 

وقتی استارتر تاپیک زده یعنی توانایی شنیدن همه نظرات مخالف و موافق رو داره.منم مثل سایر کاربران نظرم رو گفتم.

هیچ اصراری هم به پذیرش شما یا استارتر و کاربران دیگه ندارم.

در پناه حق باشید

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
فتوا ندادم.از قرآن گرفتم.

به هر حال همچین بی اعتقادم نیس که گفته گه گاهی میخونم هرکسی له شیوه خودش باخداارتباط برقرار می کنه ما اگه غرب به دنیا میومدیم به احتمال زیاد مسیحی می شدیم

پشمامم 😐تاحالا دقت نکرده بودم ب اینکه ناخداباوریم ممکنه باعث مشکل شه اگه بخام با ی مسلمون ازدواح کن ...

چطور به ذهنت نرسیده بود؟ اروپا هستی مگه؟

اینا سر همدیگه رو میبرن ، تو که جای خود داری . 

به هر حال همچین بی اعتقادم نیس که گفته گه گاهی میخونم هرکسی له شیوه خودش باخداارتباط برقرار می کنه م ...

هر کجای دنیا هم که به دنیا میومدیم، خدا یک قوه تشخیص حق و باطل برای ما قرار داده به اسم عقل که تحقیق کنیم و به جبر جغرافیا بسنده نکنیم

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
نه خدایی درسته نماز مهمه ولی نماز نخون خوب زیاد دیدم که به زن و بچش بشدت اهمیت میده و تایم میزاره

حرف شما درسته مثلا من کسی دیدم میگه خدا رو دوس دام خیلی شکر میکنم با خدا درد و دل میکنم ولی از بچگی بهم یاد ندادن نماز و و الان اگه بخوام بخونم مسخره ام میکنن و.. یا بعضی ها میگن من با عقل من خدایی وجود نداره استغفرالله یا من خدا رو تو چیز دیگه ای دیدم و..... خلاصه که هر کس با توجه به عقل خودش ایمان میاره اما این که کاهل النماز باشه بدونه خدا کیه نماز چیه و سر باز بزنه از اطاعت این فرد یه فرد سست اراده هست اخلاقش همینه یعنی فردا ممکنه در عین حالی که میدونه شما چقدر بهش خوبی کردی خیانت کنه گاهی باهات خوبه گاهی نه🙄 گاها شیوه نماز خوندن افراد منعکس کننده ویژگی اخلاقی طرف هم هست به اینم باید توجه کرد علاوه بر این که خود نماز ملاک باشه

لطفا یه صلوات برای بهتر شدن حال همه اون های که توشرایط سختی هستن بفرستین ممنون 😇💛❤
داستان حضرت موسی یانمیدونم عیسی باپیر مردشنیدی

دقیق تر بگی بله.معمولا داستانا رومیخونم.

ولی خب نظرم همونه که گفتم

وقتی ارزش خودتو بدونی دیگه به آدما تخفیف نمیدی.🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺
2706